Brankářská hokejka Warrior Ritual V1 SE SR

Brankářská hokejka Warrior Ritual V1 SE SR je ideální pro poloprofíky a profesionální hokejové brankáře. Má lehkou konstrukci, díky které je citlivější a zesílená vlákna zvyšují odolnost shaftu a zvládnou i silné nárazy. Navíc tlumí vibrace, takže si užijete parádní hru mezi tyčemi.

 

Lehká a odolná

Díky použití karbonových vláken Minimus Carbon 600 je hokejka lehká a má slušné herní vlastnosti. Dobře reaguje na vaše pohyby, má skvělou rovnováhu a je odolná proti poškození.

 

Plynulý přechod

Na trhu existují hokejky se špatně umístněnými gripy. Znáte to, právě jste přihráli spoluhráči nebo se vracíte z pokechecku a při přechodu do výchozího postavení se vám vyrážečka zasekne na gripu shaftu. Technologie SlideGrip má to ideální množství gripu na krčku příložníku a vroubkovanou texturu, která však ruce nebrání v pohybu, když to nejvíc potřebujete. Žebrování na shaftu pak poskytuje ten nejrychlejší skluz.

 

Už žádné vibrace

Častým nedostatkem kompozitních holí jsou vibrace, které se z úderů puků přenáší do hráčových rukou. Proto firma Warrior osadila svoje hokejky technologií pro tlumení vibrací VibexLite. Původně určený pro rukojeti motorek, gel VibexLite tlumí nárazy puků, aby vaše ruce necítily ani štípnutí.

 

 

Běžná cena: 2.999 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 brankarska-hokejka-warrior-ritual-v1-se-sr-75454zelena

brankarska-hokejka-warrior-ritual-v1-se-sr-75454zelenad

brankarska-hokejka-warrior-ritual-v1-se-sr-75454oranz

brankarska-hokejka-warrior-ritual-v1-se-sr-75454oranzd

brankarska-hokejka-warrior-ritual-v1-se-sr-75454bila

brankarska-hokejka-warrior-ritual-v1-se-sr-75454bilad