Hokejka Bauer Supreme 2S Pro Grip Junior

Zbraň, která trhá sítě

Hokejka Bauer S19 Supreme 2S Pro Grip JR se dostane do pořádné formy v rukou náročných juniorskýcg hokejistů, kteří hledají parťáka pro ty nejtvrdší střely švihem a golfákem. Oproti předchozím modelům díky nové špičkové technologii je hokejka lehčí o 8 gramů. Zároveň ale nepřišla o svou odolnost, takže společně s talentovaným hokejistou vytvoří tu nejtvrdší dvojku na ledě.

 

Hlavní výhody

  • Maximální bod ohybu pro tvrdou střelu nápřahem
  • Speciální nanášení uhlíkových vláken snižuje hmotnost
  • Jednodílná konstrukce hole pro lepší vyvážení
  • Špičkové technologie zvyšují odolnost shaftu i čepele

 

Zase o něco lehčí

Výrobcům se podařilo navíc zásluhou technologie ACL o pár potřebných gramů snížit hmotnost hokejky. Nová technologie využívá uvnitř čepele tenčí a odolnější vrstvy karbonu, které umožňují vytvořit nejlehčí možnou čepel. Zároveň optimalizované umístění uhlíkových vláken zajistí dokonalou pevnost čepele.

 

Specifika hokejek z řady Bauer Supreme

Hokejky Bauer Supreme se vyznačují konkávním tvarem shaftu na obou stranách a ostrými s užšími boky. Výsledkem je optimální cit pro práci s pukem.

Co se týče bodu ohybu, hokejky Supreme ho mají v horní části shaftu. Díky tomu jsou hokejky Supreme oblíbené především u obránců, kteří hledají ten správný nástroj pro prudké a přesné bomby golfákem.

 

 

Ještě rychlejší střelba

Redukce váhy čepele pomocí nové technologie ACL umožní až o 11% rychlejší střelbu oproti předchozímu modelu. Brankář má tak o 11% méně času na střelu zareagovat. To má za následek větší úspěšnost tvé střelby.

 

Lehký a pevný materiál

Použitá technologie TeXtreme představuje ultra lehký a pevný karbon, který snižuje hmotnost hole při zachování pevnosti.

 

Lepší pružení a odolnost shaftu

Nová technologie lepidla Bauer DuraFlex přináší snadnější pružení shaftu a vyšší odolnost.

 

Optimalizované vyvážení hole

Hokejka je vyrobena technologií Monocomp, což znamená, že je vyrobena z jednoho dílu. Při takové výrobě dochází k odstranění překrývání vrstev pojidla a pěny. Hůl je pak lehčí a je lépe vyvážená.

 

Zvolte tu pravou

Zvolte tvrdost a délku podle tělesných proporcí hráče.

Tvrdost (flex) Délka shaftu v cm Délka celé hokejky v cm
40 132 145
50 137 150

 

 

Zahnutí Bauer P92

Mírně zahnutá čepel s oblou špičkou jako stvořená pro přesné střely a precizní přihrávky. Je vhodná také pro tečování střel před brankou a střely backhandem.

Bauer P92

Zahnutí Bauer P28

Oproti zahnutí P92 se liší více přihnutou špicí, nižším sklonem čepele a plošší první třetinou patky. Čepel je vhodná pro rychlou a přesnou střelbu zápěstím i nápřahem.

Bauer P28

 

 

 

Běžná cena: 3.829 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 hokejka-bauer-supreme-2s-pro-grip-s19-jr-69073