Hokejka Bauer Supreme 2S SR

Napalte to tam z první a běžte se radovat

Kompozitová hokejka Bauer Supreme 2S SR je určena pro profesionální ligové hráče, kteří rádi střílí gólfákem od modré. Modely z řady Supreme bývají oblíbené především u obránců. Kvalitní konstrukce z lehkého kompozitu a ergonomicky uzpůsobený shaft pro perfektní držení. Optimalizovaný profil čepele umožňuje ještě přesnější střely.

 

Specifika hokejek z řady Bauer Supreme

Hokejky Bauer Supreme se vyznačují konkávním tvarem shaftu na obou stranách a ostrými s užšími boky. Výsledkem je optimální cit pro práci s pukem.

Co se týče bodu ohybu, hokejky Supreme ho mají v horní části shaftu. Díky tomu jsou hokejky Supreme oblíbené především u obránců, kteří hledají ten správný nástroj pro prudké a přesné bomby golfákem.

 

 

Střílejte jako katapult

Technologie MPK (Maximum Power Kick) díky nové geometrii shaftu ve spodní části hokejky maximalizuje přenos energie od hráče do střely. Nejvíce tuto technologii pocítíte při střelách z první a při tvrdých střelách s nápřahem.

 

Větší životnost hokejky

Hokejka je obalená patentovaným BimaX 3K karbonem, který zaručuje vysokou odolnost a životnost čepele.

 

Lehoučká a vyvážená čepel

Čepel s technologií Aero Foam 1 přináší skvělý balanc a stabilitu při zachování nízké hmotnosti. To oceníte hlavně při zpracování puku a střelbě.

 

Skvělá odolnost a herní vlastnosti

Velice kvalitní 12K carbon/kompozitová vlákna zajistí odolnost, pružnost a nízkou váhu hole.

 

Lehká a odolná čepel

Nová technologie Max Balance přináší vyztužené hrany pomocí uhlíkových vláken. Ta snižují váhu čepele, aniž by byla ohrožena její odolnost.

 

Výborný pocit při hře

Shaft je s čepelí spojen pomocí technologie High Performance Mold, která přináší pocit, který normálně zažíváme pouze u těch nejdražších jednodílných hokejek.

 

Vyberte si flex a délku podle svých fyzických parametrů

Pružnost (flex) Délka shaftu v cm Délka celé hokejky v cm
70 152,5 166
77 162,5 176
87 162,5 176
102 162,5 176

 

 

Zahnutí Bauer P92

Mírně zahnutá čepel s oblou špičkou jako stvořená pro přesné střely a precizní přihrávky. Je vhodná také pro tečování střel před brankou a střely backhandem.

Bauer P92

Zahnutí Bauer P28

Oproti zahnutí P92 se liší více přihnutou špicí, nižším sklonem čepele a plošší první třetinou patky. Čepel je vhodná pro rychlou a přesnou střelbu zápěstím i nápřahem.

Bauer P28

 

 

 

Běžná cena: 3.829 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 hokejka-bauer-supreme-2s-sr-69845