Hokejka CCM Ribcor TRIGGER 3D SR

Hokejka CCM Ribcor TRIGGER 3D SR splňuje to, ce většina hokejistů požaduje - umožňuje bezproblémový přenos energie, zrychluje uvolňování a zajišťuje maximální ohebnost a větší citlivost při práci s pukem. Díky nové technologii X - Flow je navíc ještě lehčí a vy si tak můžete vychutnat maximální požitek ze hry.

 

Využijte všechnu energii, co máte

Jednoduchost a důvtipnost optimalizovaného kickpointu zesiluje horní třetinu shaftu. Vy tak máte možnost využít veškerou svoji energii a ukázat, co ve vás doopravdy je.

 

Vydejte se s hokejkou do války

CCM použila znalosti společnosti Sigmatex a vyztužila hokejky jedním z nejsilnějších materiálů na světě. Ne nadarmo se Sigmatex podílí také na vybavení armády nebo závodních aut. Kompozitová vlákna jsou velmi lehká a extrémně silná, proto hůl vydrží i méně šetrné zacházení.

 

Zase o něco lehčí

Většina profesionálních hokejistů ví, že každý gram se počítá. Zásluhou technologie X-Flow, která napomáhá k výraznějšímu zhutnění vláken, je ve výsledku hůl lehčí o 10 gramů. Navíc tím získává daleko větší odolnost proti lámání. S pukem tak budete míchat mezi obránci s lehkostí a od modré se můžete napřáhnout s větším klidem.

 

Ještě tvrdší střely

Enhanced Pop Matrix technologie zajišťuje nový a pozvolnější přechod do Ribcor geometrie hokejky. Maximalizuje ohebnost a rychlost uvolňování, což přináší tvrdší střelbu.

 

Ještě lehčí čepel

Ultra - lehká čepel má dotykový povrch a výztuž v patě a ve špičce pro lepší citlivost při práci s pukem. V kombinaci se svými dovednostmi tak soupeřům nedáte žádnou šanci, aby vás obrali o puk.

 

Nová INT geometrie

Na návrhu nové INT geometrie se podílely elitní hokejistky spolu s mladými hráči různých věkových kategorií. Hokejka má zaoblené hrany a konkávní strany, takže se vám bude lépe a pohodlněji ovládat.

 

Široký výběr variant

Tvrdost (flex) Délka shaftu
Délka celé hokejky
70 152,5 cm 166 cm
75 152,5 cm 166 cm
85 152,5 cm 166 cm
95 157,5 cm 171 cm

 

 

CCM P29Zahnutí CCM P29

Mírně zahnutá univerzální čepel s oblou špičkou jako stvořená pro precizní přihrávky i prudké střely.

 

 

Zahnutí CCM P28

Dlouhá mírně zahnutá čepel s větším záhybem na konci čepele pro lehčí kontrolu a zvednutí puku.

 

 

 

 

 

Běžná cena: 5.869 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 hokejka-ccm-ribcor-trigger-3d-sr-61381