Hokejka CCM Tacks 9060 SR

Hokejka CCM TACKS 9060 SR je výborná hokejka určená pro poloprofesionální i profesionální hráče. Určitě ji však ocení také ti nejnáročnější hobíci. Shaft pro lepší kontrolu i cit a super lehká čepel přispějí ke skvělému výkonu na ledě.

 

Lehoučká a odolná čepel

Lehká čepel CCM Ultra Attackframe Blade s vysokou torzní i ohybovou tuhostí přináší přesné přihrávky a razantní střelbu.

 

Oblíbená geometrie shaftu

Oblíbená T-geometrie shaftu s mírně čtvercovými rohy pomáhá ke skvělé ovladatelnosti hole. To se hodí při střelbě, přihrávkách i kličkování.

 

Střední kickpoint

Střední kick point nabízejí univerzální hole, které se stávají stále oblíbenější. Kick point se v tomto případě přizpůsobí úchopu hráče a posouvá se podle potřeby. S touto holí budete přesně střílet v podstatě z jakékoli pozice. Přesnost energie je také bezchybná, takže střela bude mít vždy dobrý ráz. Zelená barva symbolizuje pružné části hole, červená tuhé.

 

Vyberte si správnou tvrdost a délku hokejky

Subtilnější hráči a hračičkové s radostí sáhnou po nízkém flexu 75. Silovější hráči nad 80 kg by měli zvolit raději flex 85 a vysocí pořízci jistě nejlépe ocení prodlouženou hokejku s flexem 95. Délka hokejky po patku je 150 cm u prvních dvou flexů a 157,5 cm u flexu 95.

 

CCM P29Zahnutí CCM P29

Mírně zahnutá univerzální čepel s oblou špičkou jako stvořená pro precizní přihrávky i prudké střely.

 

 

Zahnutí CCM P28

Dlouhá mírně zahnutá čepel s větším záhybem na konci čepele pro lehčí kontrolu a zvednutí puku.

 

 

 

 

 

Běžná cena: 3.379 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 
 

 

 

 hokejka-ccm-tacks-9060-sr-61067