Hokejka Fischer CT450 Grip SR

Hokejová hůl Fischer CT450 Grip je karbonová hůl vhodná zejména pro hráče vyšších soutěží. Hokejka je novinkou pro sezónu 2016/2017.

 

Odolná hůl s vysokou životností

Hokejka je odlehčená, takže zajistí stoprocentní pohodlí při hře. Je odolná a má vysokou životnost, nemusíte se tedy bát blokování střel nebo ostrých soubojů.

 

Vylepšené technologie a kvalitní materiál

Díky užitým technologiím PlainTex, Cap Tech, RHT a Poly-Air-Bond-Blade zajistí dokonalou kontrolu nad pukem. Kličky na místě ani ve velké rychlosti už nebudou žádný problém.

Hůl a čepel jsou vyrobeny z Aircraft karbonu, který je velmi odolný a poddajný. Dlouhé přihrávky nebo střely tahem či zápěstím budou s holí Fischer CT450 hračka. Hůl má také speciální úpravu gripu pro lepší držení hole.

Hokejka Fischer CT450 Grip je ideální volbou, pokud máte rádi komfort a chcete se soustředit pouze na svůj maximální výkon.

 

Fólie proti poškození

Hokejka je vybavena technologií Fischer CAP, která zvyšuje odolnost. Unikátní high-tech fólie absorbuje nárazy, což vede k prodloužení životnosti až o 30%. Fólie zároveň chrání povrch hokejky proti poškození při kontaktu s bruslemi, pukem nebo prudkou střelou.

 

Délka hole od konce po patku je 152 cm.

Celková délka hole je 166 cm.

 

 

 

Běžná cena: 2.499 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 hokejka-fischer-ct450-grip-sr-34670