Hokejka Sher-Wood Rekker M70 SR

Hokejka Sher-Wood Rekker M70 SR se skvěle hodí pro všechny nadšené hokejisty. Má nízký kickpoint pro rychlé střely zápěstím nebo příklepem, takže ji ocení hlavně útočníci. Díky speciálním technologiím navíc tlumí vibrace a lépe se také budete připravovat ke střele.

 

Svižná střelba a jisté vedení puku

Hokejka obsahuje technologii Sher-Wood Dropkick Taper, která přináší efektivnější přípravu a rychlejší uvolnění střely. Jednodílný shaft s rafinovaným poloměrem a konkávními bočními stěnami umožňuje jistější vedení puku.

 

Dokonalá symbióza shaftu a čepele

Technologie Sher-Wood Spear Shaft dává spojení jednodílná hokejka skutečný význam. Shaft prochází patkou čepele, aby poskytoval lepší cit pro puk a konzistentnější ohybový profil pro svižnější střelbu.

 

Čepel snižující vibrace

Hůl je vybavena čepelí s technologií VRF 2. Uvnitř čepele je speciální tlumící pěna, která minimalizuje vibrace při zpracování přihrávky. Díky tomu lépe zpracujete i prudké puky, které by vám s jinou hokejkou odskočily a získal je soupeř. Zároveň je čepel díky použitému karbonu dostatečně odolná proti opotřebení.

 

Zahnutí Sher-Wood PP26

Mírně zahnutá čepel s oblou špičkou jako stvořená pro přesné střely a precizní přihrávky. Je vhodná také pro tečování střel před brankou a střely backhandem.

 

Zahnutí Sher-Wood PP28

Středně zahnutá, otevřená čepel má unikátní design, který vám umožní držet ruce těsně u těla. Perfektně se vám tak povede puk a vaše střely s nápřahem budou rychlé a přesné.

 

Zahnutí Sher-Wood PP88

Středně dlouhá čepel pro skvělou práci s pukem a rychlou střelu zápěstím. Přináší také snadné a intuitivní zpracování kotouče.

 

 

 

 

Běžná cena: 2.199 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 hokejka-sher-wood-rekker-m70-sr-73137