Hokejka Sher-Wood Rekker M80 SR

Hokejka Sher-Wood Rekker M80 SR je ideální pro elitní hráče na klubové úrovni. Má nízký kickpoint pro rychlé a pohotové střely zápěstím, takže si ji oblíbí hlavně útočníci. Je z karbonového materiálu, který je lehčí a lépe se vám tak bude hokejka ovládat.

 

Nízká váha a maximální ovladatelnost

Nový karbonový materiál Blackline XXXV Carbon Fiber přináší nižší váhu a lepší ovladatelnost hokejky. Vaše střely a přihrávky tak budou přesnější a neztratíte kontrolu nad pukem ani ve vysoké rychlosti.

 

Zakončujte přesně a s citem

Čepel hokejky je díky technologii VRF 4 užší a lehčí. Do střely se tak opřete s větším citem a puk přesněji najde svůj cíl. V čepeli také najdete pěnu, která při zpracování odolá nárazu a sníží vibrace. Užijte si hru naplno.

 

Svižná střelba a jisté vedení puku

Hokejka obsahuje technologii Sher-Wood Dropkick Taper, která přináší efektivnější přípravu a rychlejší uvolnění střely. Jednodílný shaft s rafinovaným poloměrem a konkávními bočními stěnami umožňuje jistější vedení puku.

 

Dokonalá symbióza shaftu a čepele

Technologie Sher-Wood Spear Shaft dává spojení jednodílná hokejka skutečný význam. Shaft prochází patkou čepele, aby poskytoval lepší cit pro puk a konzistentnější ohybový profil pro svižnější střelbu.

 

Zahnutí Sher-Wood PP26

Mírně zahnutá čepel s oblou špičkou jako stvořená pro přesné střely a precizní přihrávky. Je vhodná také pro tečování střel před brankou a střely backhandem.

 

 

 

 

Běžná cena: 3.349 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

hokejka-sher-wood-rekker-m80-sr-73136