Hokejka True SBP A2.2 SR

Hokejka True SBP A2.2 SR je odlehčená kompozitová hůl, která se stane skvělou zbraní náročných hobby hráčů. Hokejka vám zajistí přesnou a tvrdou střelu a milimetrové pasy. Bude se vám navíc příjemně držet a puk vám jen tak někdo nevezme.

 

Rána jako z děla

Hokejky značky True s označením A SBP si získají srdce všech ostrostřelců. Střední kickpoint vám pomůže k maximálně tvrdé střele. Při troše tréninku budete trhat sítě a gólman soupeře možná radši uhne, než aby musel do nemocnice s otřesem mozku.

 

Odolná a vyvážená čepel

Dvojité karbonové pletené žebrování BRT+ od špičky čepele hluboko k její patě přináší ještě větší odolnost čepele a lepší vyvážení. Hokejka tak vydrží i sekání od smyslů zbavených soupeřů, při kterém by se jiná hůl zlomila jako sirka.

 

Pouto na život a na smrt

Originální patent Axenic Technology využívá vysokotlakého spojení shaftu a čepele do jednoho kusu zajišťuje holi nejlepší možné herní vlastnosti, skvělé vyvážení a vysokou trvanlivost. Hokejka tak s přehledem vydrží nejednu sekyru od smyslů zbaveného soupeře, kterému jste před chvílí nasadili jesle.

 

Lehoučký a odolný shaft

Shaft s technologií SmartPly využívá 25 vrstev karbonových vláken, strategicky navržených pro extrémně vysokou nárazovou pevnost, torzní tuhost a nízkou váhu.

 

Vyberte si tu pravou

Shaft má délku 152,4 cm, váží pouhých 485 g a na výběr máte variantu pružnosti 75 flex pro lehčí hráče do 75 kg, nebo 85 flex pro hráče do 90 kg.

 

True MCZahnutí True MC

Středně dlouhá čepel pro skvělou práci s pukem a rychlou střelu zápěstím. Přináší také snadné a intuitivní zpracování kotouče

 

 

Zahnutí True TC2Zahnutí True TC2

Mírně zahnutá čepel s oblou špičkou jako stvořená pro přesné střely a precizní přihrávky. Je vhodná také pro tečování střel před brankou a střely backhandem.

 

 

 

 

 

Běžná cena: 2.289 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 hokejka-true-spb-a2-2-sr-70278vv