Hokejka True XCore 5 SR

Hokejka True XCore 5 SR je vysoce kvalitní karbonová hůl, která se stane skvělou zbraní dospělých hobby hráčů i poloprofesionálů. Hokejka vám zajistí intuitivní zpracování kotouče a přesnou střelu, která vymete pavučinu ve vinglu. Bude se vám navíc příjemně držet a puk bude na holi držet jako přilepený.

 

Kontrola puku a milimetrové pasy

Série s označením X od značky True je jako stvořená pro hráče, kteří upřednostňují přesnost a kontrolu puku před dělovými ránami.

 

Napalte to tam z první

Nová vstřikovaná uretanová vložka X-CORE Gen2 v čepeli hokejky poskytuje ještě lepší tlumící vlastnosti. Díky tomu bude zpracování kotouče naprostou rutinou. Oproti minulé verzi je sweet spot třikrát větší. Díky tomu skvěle vypálíte, nebo si narazíte puk se spoluhráčem i bez přípravy.

 

Odolná a vyvážená čepel

Dvojité karbonové pletené žebrování BRT+ od špičky čepele hluboko k její patě přináší ještě větší odolnost čepele a lepší vyvážení. Hokejka tak vydrží i sekání od smyslů zbavených soupeřů, při kterém by se jiná hůl zlomila jako sirka.

 

Pouto na život a na smrt

Originální patent Axenic Technology využívá vysokotlakého spojení shaftu a čepele do jednoho kusu zajišťuje holi nejlepší možné herní vlastnosti, skvělé vyvážení a vysokou trvanlivost. Hokejka tak s přehledem vydrží nejednu sekyru od smyslů zbaveného soupeře, kterému jste před chvílí nasadili jesle.

 

Lehoučký a odolný shaft

Shaft s technologií SmartPly využívá 25 vrstev karbonových vláken, strategicky navržených pro extrémně vysokou nárazovou pevnost, torzní tuhost a nízkou váhu.

 

Vyberte si tu pravou

Shaft má délku 152,4 cm, váží pouhých 495 g a na výběr máte variantu pružnosti 75 flex pro lehčí hráče do 75 kg, nebo 85 flex pro hráče do 90 kg.

 

Zahnutí True TC2Zahnutí True TC2.5

Mírně zahnutá čepel s oblou špičkou jako stvořená pro přesné střely a precizní přihrávky. Je vhodná také pro tečování střel před brankou a střely backhandem.

 

 

 

 

 

 

Běžná cena: 2.789 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 hokejka-true-xcore-5-sr-70279