Hokejová ramena Bauer Supreme 2S SR

Ramena Bauer Supreme 2S SR z kolekce pro sezonu 2019/2020 jsou ideální volbou pro profesionální a poloprofesionální hokejisty, kteří hledají spolehlivou ochranu před tvrdými střety. Jedná se o druhý nejvyšší model z řady Supreme, který se vám skvěle přizpůsobí a poskytne vám skvělé pohodlí během hry.

 

Základní vlastnosti

  • Ramena: Tenké výlisky s vysokou pevností a IX pěnou
  • Hrudník: plovoucí chránič s HD pěnou
  • Přední výstelky: chránič sVent Armor pěnou
  • Páteř: HD pěna s ochranou žeber
  • Zadní výstelky: perforovaná pěna
  • Vnitřní vložka: Thermo Max +

 

Spolehlivý anděl strážný

Chránič poskytuje maximální ochranu na všech rizikových místech. Hrudník je vyzbrojený HD pěnou, která pohlcuje energii způsobenou nárazem. Oblast břicha chrání Vent Armor pěna, kterou může hráč podle svého rozhodnutí z výstroje odejmout. Páteř pak pokrývá HD pěna.

 

Ani gram navíc

Pro každého hráče je důležité, aby se mohl na ledě pohybovat dobře a lehce. Výrobci si situaci uvědomili a výsledkem je nízká váha chráničů. Hmotnost chrániče ramen se snížila, ale ochrana se naopak zvýšila zásluhou špičkových technologií.

 

Dokonale padne

Chrániče se díky AMP technologii v oblasti bicepsů přizpůsobí vaší postavě, a tak vám výstroj spolehlivě padne. Navíc si můžete velmi snadno nastavit délku ochrany bicepsů pomocí pásku na suchý zip. Během hry se nemusíte obávat, že by se výstroj uvolnila. I po tvrdém souboji vše zůstane na svém místě zásluhou pásku v oblasti břicha.

 

Zůstaňte v celku

Speciální pěna IX foam vytvořená při vývoji hokejových helem se používá v klíčových oblastech chráničů a má za úkol pohltit energii způsobenou nárazem do protihráče či do mantinelu.

 

Svěží a v bezpečí

Patentovaná pěnová technologie Bauer Vent Armor byla vytvořena tak, aby zlepšila proudění vzduchu při zachování skvělé ochrany.

 

Odvod vlhkosti a antibakteriální úprava

Na výrobu výstelky byl použit kvalitní materiál Bauer Thermo Max+. Výstelka je lehoučká a příjemná na dotek. Svým novým složením ještě lépe odvádí vlhkost od pokožky a tím reguluje tělesnou teplotu. Výstelka má navíc antibakteriální úpravu, která působí preventivně proti vzniku nežádoucích bakterií a redukuje tvorbu zápachu.

 

 

Běžná cena: 3.589 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 ramena-bauer-supreme-2s-sr-69268

ramena-bauer-supreme-2s-sr-69268-ramena