Hokejová ramena Bauer Supreme S29 SR

Ramena Bauer Supreme S29 SR z kolekce pro sezonu 2019/2020 jsou ideální volbou pro poloprofesionální hokejisty a nejnáročnější hobíky, kteří hledají spolehlivou ochranu před tvrdými střety. Jedná se o třetí nejvyšší model z řady Supreme, který se vám dobře přizpůsobí a poskytne vám pohodlí během hry.

 

Základní vlastnosti

  • Ramena: Tenké výlisky s vysokou pevností
  • Hrudník: tvarovaná HD pěna
  • Přední výstelky: chránič s Vent Armor pěnou
  • Páteř: HD pěna s ochranou žeber
  • Zadní výstelky: perforovaná pěna
  • Vnitřní vložka: Thermo Max

 

Spolehlivá ochrana

Chránič poskytuje maximální ochranu na všech rizikových místech. Hrudník je vyzbrojený HD pěnou, která pohlcuje energii způsobenou nárazem. Oblast břicha chrání Vent Armor pěna. Páteř pak pokrývá HD pěna.

 

Ani gram navíc

Pro každého hráče je důležité, aby se mohl na ledě pohybovat dobře a lehce. Bauer si situaci uvědomil a výsledkem je nízká váha chráničů. Hmotnost chrániče ramen se snížila, ale ochrana se naopak zvýšila zásluhou špičkových technologií.

 

Dokonale padne

Chrániče se dobře přizpůsobí vaší postavě, a tak vám výstroj spolehlivě padne. Navíc si můžete velmi snadno nastavit délku ochrany bicepsů pomocí pásku na suchý zip. Během hry se nemusíte obávat, že by se výstroj uvolnila. I po osobním souboji vše zůstane na svém místě zásluhou pásku v oblasti břicha.

 

Svěží a v bezpečí

Patentovaná pěnová technologie Bauer Vent Armor byla vytvořena tak, aby zlepšila proudění vzduchu při zachování skvělé ochrany.

 

Odvod vlhkosti a antibakteriální úprava

Na výrobu výstelky byl použit kvalitní materiál Bauer Thermo Max. Výstelka je velmi měkká a příjemná na dotek. Svým složením účinně odvádí vlhkost od pokožky a tím reguluje tělesnou teplotu. Výstelka má antibakteriální úpravu, která působí preventivně proti vzniku nežádoucích bakterií a redukuje tvorbu zápachu.

 

 

Běžná cena: 2.719 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 ramena-bauer-supreme-s29-sr-69269

ramena-bauer-supreme-s29-sr-69269-ramena

ramena-bauer-supreme-s29-sr-69269-ramena2