Hokejová ramena CCM Jetspeed FT1 SR

Hokejová ramena CCM Jetspeed FT1 SR jsou profesionální horní chrániče pro nejnáročnější seniorské hokejisty. Zajistí vám stoprocentní ochranu před pukem i nárazy do mantinelu. Ramena slibují kvalitu materiálu a potřebnou míru vyztužení. Proti starším modelům vynikají menší váhou a lepší mobilitou.

 

O pár gramů lehčí, o desetiny vteřin rychlejší

Prohánějte se po ledě v naprostém suchu a s nevídaným pocitem lehkosti. Pěna DryFoam s uzavřenou buněčnou strukturou absorbuje méně potu, proto výstroj nebude tak těžká a při bruslení budete rychlejší než soupeř.

 

Svoboda pohybu

Revoluční pěna Zotefoam absorbuje minimum potu, takže chránič nenasákne a udržuje si nízkou hmotnost po celou dobu zápasu.

 

Nízká váha a skvělá ochrana

Chrániče jsou díky prémiové pěně Zotefoam mnohem lehčí a přitom poskytují profesionální úroveň ochrany díky tvrdé skořepině.

 

Bicepsy v bezpečí

Na ochraně bicepsu se podílí pěna vysoké hustoty, která zabrání jakémukoli bolestivému okamžiku. Nastavitelný chránič bicepsu si přizpůsobíte přesně sobě na míru.

 

Stop nepříjemným úrazům

Pohodlné nošení chrániče ramen podporuje luxusní vycpávka kolem krku. Hrudní kost dále pokrývá anatomicky tvarovaný PE chránič. V oblasti klíční kosti chránič přechází v pěnu s vysokou hustotou.

 

Tabulka velikostí seniorských ramen CCM pro sezónu 2018/2019

Velikost ramen S M L XL
Výška hráče 163–170 cm 170–178 cm 178–188 cm nad 183 cm
Obvod hrudníku 86–94 cm 94–102 cm 102–109 cm 109–117 cm

 

 

 

Běžná cena: 3.779 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 ramena-ccm-jetspeed-ft1-sr-58322