Hokejová ramena CCM Super Tacks AS1 SR

Ramena CCM Super Tacks AS1 SR jsou elitní chrániče pro profesionální seniorské hráče, kteří chtějí profesionální ochranu před každým hitem i tvrdou střelou. Chrániče jsou odlehčené, nenadzvedávají se a jsou přizpůsobitelné. V bezpečí budou ramena, břicho, ledviny, páteř a bicepsy. Velkou výhodou je i jejich prodyšnost, kterou zlepšuje lisovaná chladící výstelka.

 

Spolehlivá ochrana

Ramenní výlisky z pěny Dual core HD jsou navíc vyztuženy materiálem D30. To zaručí maximální bezpečí a nebrání přitom v pohybu. Chránič je díky tomu velmi lehký, což oceníte při každém zápase. Chránič z HD pěny chrání zároveň i páteř, hrudní kost a břicho. Přes odolnou konstrukci neprojde jediná střela, ani zákeřné píchnutí holí.

 

Chránič ramen jako brnění

Ramena a hrudní kost schytají hodně ran, proto je důležité kvalitní vyztužení. Lehká pěna Dual Core HD přináší dokonalou ochranu s možností přizpůsobení chráničů bicepsů. Konstrukce je přilnavá a chránič se vám nebude nadzvedávat.

 

Tlumí nárazy

Zásluhou technologie D3O, která dokáže reagovat na různou intenzitu nárazu. Chránič si poradí i při tvrdém nárazu. Měkká výstelka rozloží energii a pevnější části absorbují silnější otřesy. Pěna zůstává měkká a poddajná, při nárazu ale tuhne a omezuje riziko zranění.

 

Prodyšný a přizpůsobivý

Anatomický tvar s 3D konstrukcí padne perfektně na tělo. V ramenech se nenadzvedává, takže se nemusíte bát využít maximální rozsah pohybu. Při zápasech pak jistě oceníte i prodyšnost chrániče. Ta je podpořena lisovanou ochranou výstelkou, která zaručuje odvod vlhkosti od těla, proudění vzduchu, a také napomáhá chladivému pocitu. I při hře se tak můžete cítit svěží.

 

Střed těla v bezpečí

Kromě ramen klade chránič důraz i na bicepsy. Tento dvoudílný chránič se dá navíc snadno nastavit podle muskulatury hráče. Stejně tak si můžete na míru přizpůsobit chránič břicha a ledvin, který je možné úplně odepnout. Bezpečí pro vaši páteř pak zajišťuje lisovaná HD pěna se systémem upínání. Hrudní kost je pak chráněna tvarovaným pohyblivým chráničem z HD pěny, který je vyztužený materiálem D3O.

 

Uspokojí potřeby profíků

Výrobce se rozhodl dát těmto ramenům všechny vlastnosti, které seniorští hokejisté od chrániče požadují. Jsou tak prodyšné, spolehlivé, bezpečné a maximálně se přizpůsobí tvaru těla hráče. Díky tomu můžete na ledě podávat ty nejlepší výsledky.

 

Tabulka velikostí seniorských ramen CCM

Velikost ramen S M L XL
Výška hráče 152–172 cm 162–183 cm 172–193 cm nad 183 cm
Obvod hrudníku 86–97 cm 97–107 cm 107–117 cm 117–127 cm

 

 

 

Běžná cena: 4.349 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 ramena-ccm-super-tacks-as1-sr-68591