Hokejová ramena CCM Tacks 9080 SR

Ramena CCM Tacks 9080 SR z kolekce pro sezónu 2019/2020 jsou dobrou volbou pro poloprofesionální hokejisty i nejnáročnější hobíky, kterým poskytnou spolehlivou ochranu a zachovají skvělou pohyblivost. Chránič zajistí velkou míru pohodlí a chladivý příjemný pocit i při náročném výkonu.

 

Tlumí nárazy

Zásluhou technologie D3O, která dokáže reagovat na různou intenzitu nárazu. Chránič si poradí i při tvrdém nárazu. Měkká výstelka rozloží energii a pevnější části absorbují silnější otřesy. Pěna zůstává měkká a poddajná, při nárazu ale tuhne a omezuje riziko zranění.

 

Klouby si nechte vyměnit až v důchodu

Ať už rozdáváte bodyčeky nebo umíte ránu přijmout, oceníte JDP výlisek na kloubu. Dokonalá ochrana vás zbaví nepříjemných bolestí kloubů a pomůže vám předejít zranění.

 

Dokonalá ochrana

Vynikající ochranu poskytnou ramenní výlisky ze vstřikovaného polyethylenu (PE), které pokrývá lisovaná pěna. Tvarovaný PE chrání vaši páteř a novinkou je spolehlivá ochrana ledvin. O bezpečí hrudníku se stará tvarovaný chránič s technologií D30, která zabrání případnému zranění i při tvrdém střetu.

 

Skvělé pohodlí

Velkou míru pohodlí chránič přináší i během náročného zápasu. Chránič je dobře prodyšný a dodá chladivý příjemný pocit, který ocení každý hráč. Nemusíte se obávat, že by vás chránič svazoval a omezoval v pohybu. Inteligentní pěna snižuje vstřebávání vody. Chrániče bicepsů jsou asymetrické pro každou ruku jiné, pro dokonalé přizpůsobení.

 

Spolehlivé zapínání

I po tvrdém souboji chránič zůstane na svém místě, a tak vás výstroj nebude během zápasu nijak zneklidňovat. Výstroj spolehlivě drží zásluhou upínání pomocí širokých pásků na suchý zip, které uchytí přední panel, zadní panel a ramenní kryty zvlášť, a tak se vše pohybuje nezávisle na sobě a usnadňuje hráči pohyb.

 

Tabulka velikostí seniorských ramen CCM

Velikost ramen S M L XL
Výška hráče 152–172 cm 162–183 cm 172–193 cm nad 183 cm
Obvod hrudníku 86–97 cm 97–107 cm 107–117 cm 117–127 cm

 

 

 

Běžná cena: 3.169 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 ramena-ccm-tacks-9080-sr-68594