Hokejové holeně CCM Jetspeed FT1 SR

Holenní chrániče CCM Jetspeed FT1 SR jsou skvělé chrániče na holeně určené profesionálním hokejistům. Chrániče jsou maximálně účinné a díky zvoleným technologiím přinášejí svobodný pohyb bez nadměrného pocení.

 

O pár gramů lehčí, o desetiny vteřin rychlejší

Prohánějte se po ledě v naprostém suchu a s nevídaným pocitem lehkosti. Pěna DryFoam s uzavřenou buněčnou strukturou absorbuje méně potu, proto výstroj nebude tak těžká a při bruslení budete rychlejší než soupeř.

 

Noha jako v bavlnce

Elitní model holenních chráničů má lehkou a pevnou skořepinu na holenní kosti. Další předností je proto dokonalá prodyšnost při maximální ochraně zdraví. Tvarovaná pěna Zotefoam na stehně přidává na komfortním pocitu při hře i na střídačce.

 

Kolena v bezpečí

Chrániče jsou vytvarovány tak, aby na nohu perfektně seděly. V CCM ví, že každá nedokonalost chrániče by mohla hráči přinést zranění. Anatomické holenní výlisky proto doplňuje odvětrávaný chránič kolene. Holenní plát vyplňuje ochranná výstelka ze super lehké lisované pěny. Když se vše spojí dohromady, dostanete neuvěřitelnou oporu.

 

Novinka v konstrukci i upínání

Konstrukce chrániče využívá odlehčeného skeletu a nového systému upínání. Obepínací pásky na suchý zip se dokonale doplňují se strečovou komfortní vycpávkou. Výsledkem je univerzální chránič pro každý obvod lýtka.

 

Snadná údržba

Vložka chrániče se snadno čistí. I pří základní péči bude vypadat pořád jako nový. Vyjímatelná výstelka umožňuje snadné praní. Na každý zápas tak můžete být svěží a čistí. 

 

Tabulka velikostí seniorských holení CCM pro sezónu 2018/2019

Velikost holení 14 palců (36 cm) 15 palců (38 cm) 16 palců (41 cm) 17 palců (43 cm) 18 palců (45 cm)
Výška hráče 163–170 cm 170–178 cm 178–188 cm nad 183 cm nad 188 cm

 

 

 

Běžná cena: 3.479 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 holene-ccm-jetspeed-ft1-sr-58337

holene-ccm-jetspeed-ft1-sr-58337d