Hokejové holeně CCM Tacks 9080 SR

Holeně CCM Tacks 9080 SR jsou profesionální chrániče na holeně určené dospělým hokejistům. Výhodou chráničů je rozšířená ochrana, která udržuje v bezpečí i kolenní kloub a lýtko. Chrániče jsou tak lehké, že je na sobě ani neucítíte. Snadné připínání si přizpůsobíte podle vašich potřeb. Výlisek z PE na koleni a holeni vylepšuje chytrý materiál D30.

 

Maximální bezpečí

Špičková ochrana holení je zajištěna materiálem D30, který mění svou tuhost dle potřeby. Při lehčím výkonu absorbuje nárazy pěna, energie z ostřejších střetů je pak tlumená konstrukcí chrániče.

 

Parametry

  • Anatomicky tvarovaná výstelka z HD pěny
  • Rozšířená ochrana kolene
  • Vyjímatelná výstelka
  • Vyztužené a pružné upínání

 

Klouby si nechte vyměnit až v důchodu

Ať už rozdáváte bodyčeky nebo umíte ránu přijmout, oceníte JDP výlisek na kloubu. Dokonalá ochrana vás zbaví nepříjemných bolestí kloubů a pomůže vám předejít zranění.

 

Tlumí nárazy

Zásluhou technologie D3O, která dokáže reagovat na různou intenzitu nárazu. Chránič si poradí i při tvrdém nárazu. Měkká výstelka rozloží energii a pevnější části absorbují silnější otřesy. Pěna zůstává měkká a poddajná, při nárazu ale tuhne a omezuje riziko zranění.

 

Padejte do střel bez obav

Nová konstrukce chrániče Shot Block Protection skvěle tlumí i střely těch největších bombarďáků. Už se tak nemusíte bát padnout do střely ani Chárovi.

 

Komfort při zápase

Elitní model holeních chráničů má na lýtku dvojitě tvarovanou pěnovou vložku s pohodlným designem. Anatomicky tvarovanou výstelku si můžete vyjmout. Oproti nižším modelům má navíc dělené holení vycpávky Velcro a výřez pro koleno.

 

Padnou jako ulité

Chrániče jsou vytvarovány tak, aby na nohu perfektně padly. O pohodlí se stará pohodlná vnitřní vložka. Výrobce si je dobře vědom, že každá nedokonalost chrániče by mohla hráči přinést zranění. Proto si dal záležet i na připevnění. Chránič přiděláte snadno pomocí vyztuženého upínání, které je pružné. Uchycuje se pomocí suchého zipu, takže je jen na vás, jak moc jej napnete.

 

Snadná údržba

Materiál chrániče se snadno čistí. I pří základní péči bude vypadat pořád jako nový. Vyjímatelná výstelka umožňuje její snadné praní. Na každý zápas tak můžete být svěží a čistí.

 

Tabulka velikostí seniorských holení CCM

Velikost holení 13 palců 14 palců 15 palců 16 palců 17 palců 18 palců
Výška hráče 152–162 cm 162–172 cm 172–183 cm 183–193 cm nad 185 cm nad 185 cm

 

 

 

Běžná cena: 2.969 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 holene-ccm-tacks-9080-sr-68616

holene-ccm-tacks-9080-sr-68616d