Hokejové lokty Bauer Nexus 2N SR

Chrániče loktů Bauer Nexus 2N S18 SR z kolekce pro sezonu 2018/2019 jsou ideální volbou pro náročné profesionální hokejisty, kteří hledají stoprocentní ochranu loktů, bicepsů a předloktí před tvrdými střety a střelami. Jedná se o nejvyšší model z řady Nexus a dokonale se přizpůsobí i těm nejsvalnatějším hráčům, kterým poskytne skvělé pohodlí během hry.

 

Střih loktů Bauer Nexus

Lokty z řady Nexus jsou široké a objemné v oblasti bicepsu, lokte i předloktí. Díky skvělému polstrování a maximální ochraně jsou oblíbené hlavně mezi obránci.

 

 

 

Základní vlastnosti

  • Skořepina: Vysoce odolná tvarovaná skořepina s IX pěnou
  • Bicepsy: Plovoucí chránič z MDP pěny s Vent Armor vložkou
  • Předloktí: Chránič z MDP pěny
  • Vložka: prodyšná s technologiemi proti zápachu a bakteriím
  • Uchycení chrániče: pevné a pohodlné pásky na suchý zip

 

Spolehlivý anděl strážný

Chránič poskytuje maximální ochranu na všech klíčových místech. Lokty jsou chráněny skořepinou a IX pěnou, která pohlcuje energii způsobenou nárazem. Bicepsy a předloktí chrání MDP pěna.

 

Zůstaňte v celku

Speciální pěna IX foam vytvořená při vývoji hokejových helem se používá v klíčových oblastech chráničů a má za úkol pohltit energii způsobenou nárazem do protihráče či do mantinelu.

 

Nebojte se vlka nic

Technologie Bauer MPD System přináší skvělou vícevrstvou pěnu, která má za úkol absorbovat nárazy tak, aby se k tělu hráče dostalo minimum energie. Po tvrdém zákroku soupeře i zblokované střele tak budete v mžiku na nohou bez větší újmy.

 

Stop zápachu a bakteriím

Vnitřní vložka vydrží díky technologii Bauer Sanitized svěží i po dlouhém zápase i tréninku a brání množení bakterií.

 

Odvod vlhkosti a antibakteriální úprava

Na výrobu výstelky byl použit kvalitní materiál Bauer Thermo Max. Výstelka je velmi měkká a příjemná na dotek. Svým složením účinně odvádí vlhkost od pokožky a tím reguluje tělesnou teplotu. Výstelka má antibakteriální úpravu, která působí preventivně proti vzniku nežádoucích bakterií a redukuje tvorbu zápachu.

 

Ani gram navíc

Pro každého hokejistu je důležité, aby se mohl na ledě pohybovat ryhle a s lehkostí. V Baueru si situaci uvědomili a výsledkem je nejlehčí model řady Nexus. Hmotnost chráničů se snížila, ale ochrana se naopak zvýšila zásluhou nových špičkových technologií.

Kód výrobce: 1053040

 

 

Běžná cena: 2.479 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 lokty-bauer-nexus-2n-s18-sr-57977