Hokejové lokty CCM Jetspeed FT1 SR

Hokejové chrániče loktů CCM Jetspeed FT1 SR jsou určeny pro nejnáročnější profesionální seniorské hráče. Poskytnou vám vynikající komfort a dokonalou ochranu před tvrdými zákroky protihráčů i před pukem.

 

O pár gramů lehčí, o desetiny vteřin rychlejší

Prohánějte se po ledě v naprostém suchu a s nevídaným pocitem lehkosti. Pěna DryFoam s uzavřenou buněčnou strukturou absorbuje méně potu, proto výstroj nebude tak těžká a při bruslení budete rychlejší než soupeř.

 

Třídílná konstrukce

Velice propracované chrániče loktů mají třídílnou konstrukci, která vás nijak neomezuje a poskytne maximální volnost pohybu i kompletní ochranu proti nárazům.

 

Klouby si nechte vyměnit až v důchodu

Ať už rozdáváte bodyčeky nebo umíte ránu přijmout, oceníte JDP výlisek na kloubu. Dokonalá ochrana vás zbaví nepříjemných bolestí kloubů a pomůže vám předejít zranění.

 

Komplexní ochrana loktů

Loketní klouby chrání pevná a lehká skořepina z polyethylenu. Biceps a předloktí navíc vyplňuje tvarovaná hustá pěna Zotefoam s rozšířeným krytím a dobrým odvětrávacím systémem.

 

Pohodlné zapínání

Chrániče loktů se zapínají pomocí 3 pásků. Široké suché zipy umožňují snadnou manipulaci a pevně drží na svém místě. Zakončení suchých zipů tvoří grip s ergonomickou pogumovanou koncovkou s protiskluzovou úpravou.

 

Tabulka velikostí seniorských loktů CCM pro sezónu 2018/2019

Velikost loktů S M L XL
Výška hráče 163–170 cm 170–178 cm 178–188 cm nad 183 cm

 

 

 

Běžná cena: 2.389 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 lokty-ccm-jetspeed-ft1-sr-58351

lokty-ccm-jetspeed-ft1-sr-58351d