Hokejové lokty CCM Super Tacks AS1 SR

Lokty CCM Super Tacks AS1 SR jsou elitní chrániče loktů pro profesionální seniorské hráče. Pohodlné a chytré pěny se skvěle doplňují s tvrdými výlisky, přes které neucítíte žádný kontakt od protihráče.

 

Tlumí nárazy

Zásluhou technologie D3O, která dokáže reagovat na různou intenzitu nárazu. Chránič si poradí i při tvrdém nárazu. Měkká výstelka rozloží energii a pevnější části absorbují silnější otřesy. Pěna zůstává měkká a poddajná, při nárazu ale tuhne a omezuje riziko zranění.

 

Klouby si nechte vyměnit až v důchodu

Ať už rozdáváte bodyčeky nebo umíte ránu přijmout, oceníte JDP výlisek na kloubu. Dokonalá ochrana vás zbaví nepříjemných bolestí kloubů a pomůže vám předejít zranění.

 

Pěna vede k pohodlí i bezpečí

Pohodlnější chránič vytváří dvouvrstvá lisovaná pěna, která pokrývá výlisek i chránič bicepsu. Právě oblast bicepsu se pyšní rozšířeným krytím. Předloktí pro změnu vyztužila HD pěna s technologií D30 pro absorbci nárazů.

 

Ostré a chráněné lokty jsou nezbytností

Poskytuje maximální prevenci a imunitu bolestivých úrazů a nepříjemných zranění v místech loktů. Spolehlivě tlumí dopady a pohlcují nárazy vyplývající ze hry.

 

Vychytávky a parametry

  • Odlehčený stupeň ochrany způsobí rozmělnění nárazů směrem od kloubů
  • Bezpečný a snadný systém upínání profesionální úrovně
  • Kvalitní výplň pro ještě větší ochranu a odolnost

 

Trojnásobná spolehlivost

Upínání má důmyslné řešení. Jistojistě vám nebude padat, jelikož drží za pomoci hned tří upínacích systémů. Prostřední pásek sám o sobě disponuje vyztužením pro vyšší ochranu. Biceps uchytí elastický pásek a kolem předloktí najdete délkově nastavitelný pásek.

 

Protihráči poznají, zač je toho loket

Luxusní výplň garantuje ochranu a bezpečí také kloubům. Po ostrých soubojích nebo tvrdé fyzické intervenci protihráčem budou klouby v absolutním bezpečí. Možnost ohrožení nebo riziko zdravotních peripetií zranitelných partií se limitně blíží nule.

 

Tabulka velikostí seniorských loktů CCM

Velikost loktů S M L XL
Výška hráče 152–172 cm 162–183 cm 172–193 cm nad 188 cm

 

 

 

Běžná cena: 2.719 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 lokty-ccm-super-tacks-as1-sr-68602

lokty-ccm-super-tacks-as1-sr-68602d