Hokejové lokty CCM Tacks 9060 SR

Lokty CCM Tacks 9060 SR jsou ideální chrániče loktů pro amatérské i poloprofesionální seniorské hráče. Pohodlná vložka spolupracuje s tvrdými výlisky, přes které téměř neucítíte žádný kontakt s protihráčem, mantinelem či ledovou plochou.

 

Klouby si nechte vyměnit až v důchodu

Ať už rozdáváte bodyčeky nebo umíte ránu přijmout, oceníte JDP výlisek na kloubu. Dokonalá ochrana vás zbaví nepříjemných bolestí kloubů a pomůže vám předejít zranění.

 

Pěna vede k pohodlí i bezpečí

O vaše bezpečí se stará také lisovaná PE vložka v chrániči bicepsu. Právě oblast bicepsu se pyšní rozšířeným krytím. Předloktí pro změnu vyztužil PE ochranný výlisek.

 

Ostré a chráněné lokty jsou nezbytností

Chrániče poskytují dobrou prevenci proti bolestivým úrazům v oblasti loktů. Spolehlivě tlumí dopady a pohlcují nárazy vyplývající ze zápalu hry.

 

Osvědčené upínání

Upínání má důmyslné řešení. Jistojistě vám nebude padat, jelikož drží za pomoci tří upínacích systémů. Prostřední pásek z lycry sází na klasický suchý zip. Biceps uchytí elastický pásek a kolem předloktí najdete vyztužený pásek.

 

Protihráči poznají, zač je toho loket

Solidní výplň garantuje ochranu a bezpečí také kloubům. Po ostrých soubojích nebo tvrdé fyzické intervenci protihráčem budou vaše klouby v absolutním bezpečí. Možnost ohrožení nebo riziko zdravotních peripetií zranitelných partií se limitně blíží nule.

 

Tabulka velikostí seniorských loktů CCM

Velikost loktů S M L XL
Výška hráče 152–172 cm 162–183 cm 172–193 cm nad 188 cm

 

 

 

Běžná cena: 1.479 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 lokty-ccm-tacks-9060-sr-68606

lokty-ccm-tacks-9060-sr-68606d