Hokejové lokty CCM Tacks 9080 SR

Lokty CCM Tacks 9080 SR jsou propracované chrániče loktů pro profesionální seniorské hráče. Pohodlné a chytré pěny se skvěle doplňují s tvrdými chrániči, přes které neucítíte žádný kontakt od protihráče. Pěna D3O je oproti elitnímu modelu Super Tacks mírně odlehčená.

 

Tlumí nárazy

Zásluhou technologie D3O, která dokáže reagovat na různou intenzitu nárazu. Chránič si poradí i při tvrdém nárazu. Měkká výstelka rozloží energii a pevnější části absorbují silnější otřesy. Pěna zůstává měkká a poddajná, při nárazu ale tuhne a omezuje riziko zranění.

 

Klouby si nechte vyměnit až v důchodu

Ať už rozdáváte bodyčeky nebo umíte ránu přijmout, oceníte JDP výlisek na kloubu. Dokonalá ochrana vás zbaví nepříjemných bolestí kloubů a pomůže vám předejít zranění.

 

Pěna vede k pohodlí i bezpečí

Pohodlnější chránič vytváří lisovaná pěna, která pokrývá výlisek i chránič bicepsu. Právě oblast bicepsu se pyšní rozšířeným krytím. Předloktí pro změnu chrání PE výlisek spolu s technologií D3O, která má za úkol pohltit energii.

 

Ostré a chráněné lokty jsou nezbytností

Chrániče poskytují maximální prevenci proti bolestivým úrazům a nepříjemným zraněním v oblasti loktů. Spolehlivě tlumí dopady a pohlcují nárazy vyplývající ze hry.

 

 

Běžná cena: 2.049 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 lokty-ccm-tacks-9080-sr-68605

lokty-ccm-tacks-9080-sr-68605d