Šortky se suspenzorem Warrior Loose Short SR

Šortky se suspenzorem Warrior Loose Short SR představují multifunkční oděv pro všechny seniorské hokejisty, kteří chtějí mít při tréninku své intimní partie v bezpečí. Šortky jsou z příjemného lehkého materiálu. 

 

V suchu a svěží

Při náročném tréninku, či zápase se úplně nevyhnete nadměrnému pocení. Technologie Warrior Wartech však zamezuje vzniku bakterií, které způsobují zápach. Vaše oblečení tak bude po dlouhou dobu v suchu a bez většího zápachu.

 

Vychytávky jako od Loskutáka

Obsahují mnoho nadstandardních technologických prvků a podpůrných vlastností pro bezchybný pocit na ledě. Wartech QuickWick se zasadí o špičkové pocitové zázemí hráče. Umožní jeho tělu rychle a zdatně odvádět přebytečnou vlhkost a poskytuje příjemný pocit sucha. Díky lehkému materiálu jsou šortky prodyšné, takže se budete cítit pohodlně.

 

Maximální rozsah pohybu

Funkční oblečení podpoří pohyb a dynamiku hráče, přináší nepoznané pohodlí, kontroluje a udržuje ideální teplotu. Pohodlně se nosí, aplikují i udržují. Jsou vysoce trvanlivé a odolné. Suspenzor vyniká skvělou stavbou i provedením. Pevný, odolný a příjemně lehký. Šortky jsou přizpůsobeny tak, aby držely na místě a nikam se nevyhrnovaly ani nepadaly. Od výkonu vás nebude nic rozptylovat. 

Šortky jsou pro seniorské hokejisty jako stvořené. 

 

 

Běžná cena: 859 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

sortky-se-suspenzorem-warrior-loose-short-sr-58224