Hokejová helma Bauer 2100 Combo junior

Helma Bauer 2100 Combo junior s mřížkou určená pro amatérské a pravidelné junior hráče. Dvouvrstvá pěna a pevný plastový povrch vyroben ze dvou částí zajišťují spolu s integrovanými chrániči uší dostatečnou ochranu. Díky moderní a do posledního detailu vymyšlené konstrukci v sobě helma snoubí pohodlí a bezpečnost. Nastavení velikosti helmy je jednoduché v podobě dvou šroubů na každé straně.

Vyzkoušejte nový rozměr hokeje, vyzkoušejte helmu Bauer 2100 Combo junior! Nyní v naší nabídce na sezonu 2011/12.

Léty prověřená helma s novou konstrukcí a vylepšenou výstelkou.

Představujeme vám vylepšeného nástupce helmy Bauer 1500. Ta se již několik let prodává jako nejúspěšnější a nejoblíbenější model. Inovativní pojetí helmy Bauer 2100 Combo junior překvapí velmi nízkou hmotností.

Helma Bauer 2100 Combo junior si rychle získá oblibu u pravidelných junior hráčů právě pro své optimální vlastnosti. Pohodlný a kompaktní tvar, dokonalá ochrana a příznivá cena - to jsou atributy, které uspokojí širokou škálu i těch nejnáročnějších hobby hráčů.

Konstrukce helmy Bauer 2100 Combo junior vychází z profesionálního modelu helmy Bauer 7500. Osvědčená technologie výroby, užití kvalitních materiálů a jistota dlouhé životnosti je to, co od helmy očekává každý hráč. Helma Bauer 2100 Combo junior tyto požadavky dokonale splňuje.

Ochrana hlavy je po celém obvodu realizována dvouvrstvým materiálem z pěnové výstelky, která zajistí eliminaci tlaků helmy na hlavu a zajistí pevné usazení a dobrý komfort. Díky dvojité výstelce v oblasti spánků, čela a týlu se budete cítit skutečně pohodlně. Oblast temene obsahuje speciální, rovněž dvojitou pěnu s průduchy pro odvětrávání.

V přední části helmy a v oblasti týlu se nachází několik ventilačních otvorů. Schopnost odvádět včas přebytečnou vlhkost a udržet tak optimální teplotu hlavy ocení každý hráč. Nepřemýšlíte nad výstrojí a plně se soustředíte na zápas!

Chrániče uší tvoří s helmou kompaktní celek. Odolný plast v barvě helmy zaručuje vysokou ochranu díky samostatnému uchycení. Uši jsou tak chráněny lépe než u běžných jednokusových helem. Chrániče uší nikde netlačí a nedochází ke snížení schopnosti vnímat hru.

Vysoce pevná mřížka zakrývá celý obličej a zaručuje tak maximální bezpečnost. Mřížka je stříbrné barvy a v oblasti brady má připevněný odolný, ergonomicky tvarovaný chránič z příjemného materiálu.

Helma je vybavena posuvným textilním řemínkem, který se dá pod bradou volitelně zkracovat a prodlužovat. Každý hráč si helmu uzpůsobí přesně podle svých potřeb.

Nabízíme ji ve vícero barvách, takže si u nás vybere každý podle svých představ.

Uvažujete o této helmě, ale chcete ji bez mřížky? V naší nabídce najdete také helmu Bauer 2100 junior.

Je pro vás tato helma příliš malá? Vyberte si tedy seniorskou helmu Bauer 2100 Combo.

 

Schváleno mezinárodní federací ledního hokeje

IIHF.comVybavení splňuje přísné kvalitativní a bezpečnostní normy. Získalo certifikát IIHF a můžete ho používat na všech soutěžích, včetně mezinárodních.

 

Helmu dodáváme v jedné univerzální juniorské velikosti pro obvod hlavy 50 - 55 cm.

 

 

Běžná cena: 1.359 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 helma-bauer-2100-combo-junior-v

helma-bauer-2100-combo-junior-d1

helma-bauer-4500-combo-7697d1