Hokejová helma Bauer RE-AKT 150 Combo

Helma Bauer s mřížkou RE-AKT 150 nabízí maximální ochranu hlavy profesionálním hokejistům, kteří jsou denně vystaveni velkému riziku úderů do hlavy. Můžeme ji však doporučit i náročným hobíkům, které ochrání stejně tak dobře.

 

Pořádně tvrdá skořápka

Vnější konstrukce je z lehého a vysoce tuhého polyethylenu (HDPE). Díky tomu je helma lehoučká, ale zároveň bezpečná a odolná.

 

Vevnitř jako v bavlnce

Uvnitř helmy jsou měkké pěnové výstelky, které nepřipustí, aby vás někde něco tlačilo.

 

Hlava v celku

Výstelka Bauer VTX zajistí ještě lepší tlumení nárazů do hlavy. Můžete se tak bez obav pustit do osobního souboje i s tím nejtvrdším hráčem soupeře.

 

Účinné tlumení nárazů

Značka Bauer nabízí v tomto modelu exkluzivní materiál Bauer PORON® XRD™, který dokáže pohltit energii nárazu. Super lehký a odolný materiál okamžitě pohltí i ve vysoké rychlosti energii vzniklou nárazem. Materiál je vložen na nejvíce exponovaných místech mezi dvěma vrstvami pěnových materiálů, které s touto technologií poskytují vynikající absorpci nárazu.

Bauer Poron XRD

 

Nastavení podle vašeho tvaru hlavy

Helma je nastavitelná ve dvou směrech nezávisle na sobě. Už tak nezáleží na tom, jestli máte hlavu jako meloun, nebo jako třeba jako hrušku. Přilba se vám dokonale přizpůsobí.

 

Vystavte stopku potu a zápachu

Helma má antibakteriální výstelku a spoustu větracích otvorů, které brání nadměrnému pocení hlavy. Ztratíte tak méně tekutin a minerálů a nebude vás otravovat vodopád potu v očích.

 

Mřížka ochrání váš obličej

Oválná mřížka Bauer Profile III z nerezové oceli s plochými dráty ochrání váš obličej a zuby před zbloudilým pukem i hokejkou soupeře. V oblasti kolem očí jsou mezery mezi dráty uzpůsobeny tak, aby vás mřížka co nejméně omezovala ve výhledu.

 

Certifikáty bezpečnosti

Helma získala certifikáty CSA, HECC a CE. Díky tomu se s ní mohou hrát nejvyšší soutěže v Kanadě, USA i v Evropě.

 

 

Běžná cena: 5.339 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 helma-bauer-re-akt-150-combo-69348