Hokejová helma Bauer RE-AKT 200

Helma Bauer RE-AKT 200 hledá majitele z řad (polo)profesionálních ledních hokejistů. Přináší maximální pohodlí a komfort během celého průběhu hry.

 

Hlavně na hlavě

Velikost helmy není omezením pro rozměry hlav nevyhovujících velikostí. Pokrývku hlavy ochranného charakteru nyní můžete nastavit jednoduše a velmi prakticky. Spolehlivě se adaptuje na hlavu každého nositele, kde se díky vychytaným vlastnostem dokonale usadí a přizpůsobí. Je extrémně lehká, ale zároveň odolná.

 

Pod helmou znamená pod ochranou

Eliminuje otřesy, skvěle pohlcuje a tlumí nárazy po soubojích, dopadech a i pádech. Hlava bude vždy uchráněna zdravotním peripetiím a návštěvám tuzemských nemocnic. Geniální technologie MICROBAN zamezí vytváření plísní v útrobách helmy a vylučuje možnost přístupu nepříjemnému zápachu.

 

Nástroj oázy

Naprostou samozřejmostí a standardem se stává důmyslný systém ventilace poskytující kýžený přísun vzduchu. Nepřipouští pocení a dovoluje nulovou toleranci jeho výskytu. Technologie Suspend-Tech s revoluční výstelkou se postará o měkké a příjemné zázemí v místě styku hlavy se spodní částí helmy.

 

Účinné tlumení nárazů

Značka Bauer nabízí v tomto modelu exkluzivní materiál Bauer PORON® XRD™, který dokáže pohltit energii nárazu. Super lehký a odolný materiál okamžitě pohltí i ve vysoké rychlosti energii vzniklou nárazem. Materiál je vložen na nejvíce exponovaných místech mezi dvěma vrstvami pěnových materiálů, které s touto technologií poskytují vynikající absorpci nárazu.

Bauer Poron XRD

 

 

 

Běžná cena: 5.399 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 helma-bauer-re-akt-200-50874

helma-bauer-re-akt-200-50874d

helma-bauer-re-akt-200-50874d1

helma-bauer-re-akt-200-50874d2