Hokejové plexi Bosport Master GUARD

Plexi Bosport Master GUARD je univerzální ochrana obličeje pasující na každou hokejovou helmu. Kvalitní a lehká konstrukce je doplněna odolným a vyměnitelným designovým plexi, které zaručuje perfektní výhled.

Hit letošní sezóny - celoobličejová mřížka s vyměnitelným plexi, se kterou můžete hrát od dorostence až do seniorů!

 

Poznámka: Toto plexi/mřížka může být označeno značkou Fischer, nebo Bosport v závislosti na datu výroby, vlastnosti výrobku jsou však u obou značek stejné.

 

Vyměnitelné plexi maximální velikosti zaručuje výborné periferní vidění a maximální zorné pole při pohledu přes chránič. Při výměně se plexi jednoduše odjistí a vytáhne.

Výroba metodou injektion moulding (vstřikováním) zaručuje vysoce odolnému polykarbonovému chrániči perfektní optickou čistotu a dokonalost. V případě, že plexi není poškozeno poškrábáním, je štítek takřka nerozbitný!

Na povrchu štítku je aplikována z vnitřní strany vrstva antifog (proti mlžení) a z vnější strany antiscratch (proti poškrábání). Jsou to tvrdé laky o síle 5 mikronů (0,005 mm), které zůstávají na chrániči po celou dobu jeho životnosti.

V případě poškrábání plexi je možné vyměnit jej za nový. Výměna štítku je velice jednoduchá. Lze kombinovat kouřovou mřížku a čiré plexi. Mřížka je kompatibilní pro každou hokejovou helmu.

S výhodami nového chrániče nekončíme! Součástí balení je montážní sada, která umožňuje změnu seniorské velikosti chrániče na juniorskou!

Dle certifikačních procesů, které se konaly v Evropě a Rusku bylo splněno zatížení rovnající se nárazu puku letícího 130km/h při teplotě chrániče -25°C. Certifikace právě probíhá, ale již nyní výrobce garantuje, že certifikaci bez problému získá.

Rám chrániče i hledí jsou vyrobeny ve dvou barevných variantách - black ice (kouřová) nebo čirá (průhledná).

 

 

Běžná cena: 990 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 bosport-master-guard-v

bosport-master-guard-v-black

bosport-master-guard-telo

bosport-master-guard-plexi

bosport-master-guard-d1

bosport-master-guard-d