Hokejové plexi Hejduk EVO Pro 9

Plexi Hejduk EVO Pro 9 s mírným vykrojením přes nos. Velmi kvalitní plexi českého výrobce je konstrukčně velmi podobné zahraničním modelů, ale je možné ho pořídit za mnohem zajímavější cenu. Plexi je dodáváno i se sadou šroubků.

 

Jasný a přímý pohled

Plexi je vyrobeno z absolutně čirého materiálu. Konstrukce je vypouklá, což eliminuje zkreslení při periferním pohledu. Puk uvidíte vždy jasně a přesně. Tomu pomůže i čistící roztok s hadříkem, který je součástí balení. 

 

Oči v bezpečí

Plexi je vyrobeno z velmi odolného materiálu, který neprorazí ani ten nejsilnější úder. I díky aretaci pohybů plexi se nemusíte o své oči bát. Tenhle model je rozhodně ochrání.

 

Žádná mlha ani škrábanec

Výhodou je také speciální vrstva, která zajistí, že se plexi nebude mlžit, takže váš výhled nic neomezí. Dalším pozitivem je i ošetření proti poškrábání

 

Snadné uchycení

Plexi se uchycuje velmi jednoduše, takže to zvládnou i muži, kteří nejsou manuálně zruční. Součástí balení je i sada šroubků k uchycení a černá krytka šroubků. Není tedy už potřeba nic dokupovat. Stačí jednoduše přimontovat a bezpečná hra může začít. 

Spodní hrana  plexiskla je vykrojená v oblasti nosu, výška v tomto místě je 7,5 cm.

 

 

Běžná cena: 945 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 plexi-hejduk-evo-pro-9-54889