Hokeková mřížka + plexi Bosport Convex Junior

Mřížka + plexi Bosport Convex junior je univerzální ochrana obličeje pasující na většinu dnes prodávaných hokejových helem juniorské velikosti, takže ji využije každý mladý Jarda Jágr. Kvalitní a lehká konstrukce je doplněna odolným, čirým a normy splňujícím vypouklým plexi, které má zajímavý tvar a design. Mřížka je pro rok 2017/2018 nově vyrobena z nerezu.

 

Mřížka

Mřížka je vyrobena z vysoce tvrzeného nerezového drátu, který je užší oproti materiálu na starších typech. Produkt je svařován nejmodernější technologií, díky této technologii je u výrobku garantována doživotní záruka na pevnost spojů. Tyto spoje jsou testovány na pevnost v tahu, dále jsou testovány na střelu hokejovým pukem o rychlosti 200 km/h. Mřížka je nabízena s povrchovou úpravou chrom.

 

Plexi

Uniplexi má velmi zajímavý tvar a nový design. Hledí u tohoto produktu je vyrobeno z vysoce odolného polykarbonátu metodou injektion moulding (vstřikováním). Dokonalá forma zaručuje perfektní optickou čistotu, která je u všech výlisků konstantní. V případě, že plexi není poškozeno poškrábáním, je štítek takřka nerozbitný.

V případě poškrábání plexi je možné jej vyměnit za nový. Výměna štítku je velice jednoduchá. Na povrchu štítku je aplikována z vnitřní strany vrstva antifog (proti mlžení) a z vnější strany od obličeje antiscratch (proti poškrábání). Jsou to tvrdé laky o síle 5 mikronů (0,005 mm), které zůstávají na chrániči po celou dobu jeho životnosti.

 

Údržba

Údržba je velmi důležitá. V případě číštění chemickými prostředky a koncentráty, které nejsou vhodné, může dojít k nevratnému poškození vrstev antifog i antiscratch. Proto doporučujeme pro čištění a ochranu pouze čistící emulzi Bosport a utěrku Bosport. V případě, že je chránič mastný a špinavý, nefunguje antifog správně, je tedy vhodné a v zájmu každého hokejisty, aby chránič udržoval co nejvíce čistý.

 

Ostatní informace

  • Součástí balení je montážní sada pro uchycení na helmu.
  • Tento produkt je vyroben s evropskou normou EN ISO 10256 : 2003 89/686/EHS na ochranu hlavy.
  • Tato velikost je vhodná pro hráče cca 10 - 15 let.

 

 

Běžná cena: 1.599 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 mrizka-plexi-bosport-convex-junior-20165