Hokejové kalhoty CCM Super Tacks AS1 SR

Kalhoty CCM Super Tacks AS1 SR jsou nedílnou součástí hokejové výstroje profesionálních seniorských hráčů ledního hokeje. Jedná se o funkční kalhoty, ve kterých se bude hon za vulkanizovanou pryží radostí a potěšením.

 

Bederní a křížová páteř pod přísným bezpečnostním dohledem

Chraňte si vaši pohyblivost pečlivě. Nový, individuálně nastavitelný, pohyblivý chránič páteře je z HD pěny a dokonale odrazí každý tvrdý náraz ve spodní části páteře. Bruslete po ledě bez strachu ze zranění.

 

Tlumí nárazy

Zásluhou technologie D3O, která dokáže reagovat na různou intenzitu nárazu. Chránič si poradí i při tvrdém nárazu. Měkká výstelka rozloží energii a pevnější části absorbují silnější otřesy. Pěna zůstává měkká a poddajná, při nárazu ale tuhne a omezuje riziko zranění.

 

Klouby si nechte vyměnit až v důchodu

Ať už rozdáváte bodyčeky nebo umíte ránu přijmout, oceníte JDP výlisek na kloubu. Dokonalá ochrana vás zbaví nepříjemných bolestí kloubů a pomůže vám předejít zranění.

 

Zranění jsme poslali na trestnou

Výrobci umístili chrániče na důležitá místa boků. Výztuž znemožňuje zranění. Zmíněné partie budou v osobních soubojích v bezpečí. Výstroj je velmi pohodlná, lehká a neznemožňuje hráči technickou, pohybovou a rychlostní složku osobitého pojetí hry. Příjemně se nosí nejen kvůli nízké hmotnosti. Pohodlné nošení způsobuje rovněž špičkový design a výběr materiálu.

 

Ochrana kyčlí

Jdp Cap Výztuha spolu s D30 Smart materiálem pohltí a rozptýlí intenzitu nárazů a ochrání kyčle. Tvarovaná HD and PE pěna zase ochrání oblast stehen.

 

Krosček vás nerozhází

Nastavitelná plovoucí ochrana páteře s technologií D30 spolehlivě ochrání spodní část zad. Formovaná PE ochrana v oblasti ledvin zabrání nepříjemnému zranění v této oblasti.

 

Odolný materiál

Vnější část kalhot z Pro 400D nylonu a postranní výztuž zajistí vysokou odolnost proti opotřebení.

 

Nastavení podle vašich představ

Kalhoty jsou nastavitelné v pase pomocí šňůrky a pásku se sponou. Nohavice jdou pak rozepnout ve spodní části a prodloužit asi o 2,5 cm. Můžete si je tak přizpůsobit podle vaší postavy.

 

Tabulka velikostí seniorských kalhot CCM

Velikost kalhot S M L XL XXL
Výška hráče 163–170 cm 170–178 cm 178–188 cm nad 183 cm nad 188 cm
Obvod pasu 71–81 cm 81–91 cm 86–97 cm 97–107 cm nad 107 cm

 

 

 

Běžná cena: 4.679 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 kalhoty-ccm-super-tacks-as1-sr-68836