Hokejové kalhoty CCM Tacks 9080 SR

Kalhoty CCM Tacks 9080 SR jsou nedílnou součástí hokejové výstroje poloprofesionálních hráčů ledního hokeje. Jedná se o funkční kalhoty, ve kterých se bude hon za pukem radostí a potěšením.

 

Bederní a křížová páteř pod přísným bezpečnostním dohledem

Chraňte si vaši pohyblivost pečlivě. Nový, individuálně nastavitelný, pohyblivý chránič páteře je z HD pěny a dokonale odrazí každý tvrdý náraz ve spodní části páteře. Bruslete po ledě bez strachu ze zranění.

 

Tlumí nárazy

Zásluhou technologie D3O, která dokáže reagovat na různou intenzitu nárazu. Chránič si poradí i při tvrdém nárazu. Měkká výstelka rozloží energii a pevnější části absorbují silnější otřesy. Pěna zůstává měkká a poddajná, při nárazu ale tuhne a omezuje riziko zranění.

 

Klouby si nechte vyměnit až v důchodu

Ať už rozdáváte bodyčeky nebo umíte ránu přijmout, oceníte JDP výlisek na kloubu. Dokonalá ochrana vás zbaví nepříjemných bolestí kloubů a pomůže vám předejít zranění.

 

Zranění jsme poslali na trestnou

Výrobci umístili chrániče na důležitá místa boků. Díky tomu kalhoty eliminuje zranění. Zmíněné partie budou v osobních soubojích v bezpečí. Výstroj je velmi pohodlná, lehká a umožní vám technickou a rychlostní hru. Příjemně se nosí nejen kvůli nízké hmotnosti. Pohodlné nošení způsobuje rovněž špičkový design a výběr materiálu.

 

Ochrana kyčlí a ledvin

Jdp Cap spolu s technologií D30 Lite pohltí a rozptýlí intenzitu nárazy v oblasti kyčlí. Tvarovaný PE chránič ochrání ledviny.

 

Krosček vás nerozhodí

Plovoucí chránič páteře s technologií CCM D30 spolehlivě ochrání spodní část zad.

 

Skvělá odolnost

400D Nylon, který CCM zvolili pro vnější část kalhot je extra odolný vůči oděru a nárazům. Zároveň nepohlcuje vlhkost a udržuje si nízkou váhu po celou dobu utkání.

 

Nastavení velikosti podle potřeb hráče

Nastavení velikosti kalhot v pase je řešeno pomocí zipu, tkaniček a pásku se sponou. Díky tomu budou kalhoty dobře držet a zároveň nebudou táhnout v pase.

 

Tabulka velikostí seniorských kalhot CCM

Velikost kalhot S M L XL XXL
Výška hráče 163–170 cm 170–178 cm 178–188 cm nad 183 cm nad 188 cm
Obvod pasu 71–81 cm 81–91 cm 86–97 cm 97–107 cm nad 107 cm

 

 

 

Běžná cena: 3.199 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 kalhoty-ccm-tacks-9080-sr-68838