Hokejové rukavice Bauer Supreme 2S Pro SR

Hokejové rukavice Bauer Supreme 2S Pro SR nabízí službu nejnáročnějším profi hráčům. Provedení trojdílného palce s technologií Flex Lock Thumb se postará o luxusní obratnost a ochranu palce. Trojdílné prsty zajišťují bezchybnou ovladatelnost.

 

Stoprocentní ochrana

Vnější materiál obstarává nylon dodávající dlouhověkost. Zasadí se o dlouhou životnost a přináší jim mimořádnou lehkost. Pro absolutní bezpečí a maximální ochranu je přítomna tvarovaná manžeta. Ta nedopustí, aby se vaše zápěstí muselo podrobit záření rentgenových paprsků při zdravotních vyšetřeních.

 

Nenechte si useknout prsty

Horní část dlaně a prsty jsou vyztužené speciální pěnou Triple Shox Foam, která je chrání před osekáváním soupeřů a tvrdými střelami.

 

Mobilita a ochrana

Zápěstí rukavice s technologií Bauer Active Motion Protection přinášejí dokonalou mobilitu v oblasti zápěstí, která je důležitá pro kličky, přihrávky i zakončení. Zároveň však oblast zápěstí skvěle chrání před osekáváním soupeřů.

 

Účinné tlumení nárazů

Značka Bauer nabízí v tomto modelu exkluzivní materiál Bauer PORON® XRD™, který dokáže pohltit energii nárazu. Super lehký a odolný materiál okamžitě pohltí i ve vysoké rychlosti energii vzniklou nárazem. Materiál je vložen na nejvíce exponovaných místech mezi dvěma vrstvami pěnových materiálů, které s touto technologií poskytují vynikající absorpci nárazu.

Bauer Poron XRD

 

Skvělá ochrana palce

Díky trojdílnému palci s technologií Flex lock thumb budete moci ještě lépe uchopit hokejku. Už vám ji jen tak někdo nevysekne z ruky a navíc bude palec chráněn proti vykloubení.

 

Dlaň Bauer Ivory micro-seude Pro Palm přináší dokonalý úchop a vysokou odolnost proti opotřebení.

 

Dokonalé pohodlí uvnitř rukavice

Pohodlná antibakteriální vložka uvnitř rukavice přináší dokonalé pohodlí i při náročném zápase. S nadsázkou by se dalo říct, že v rukavici vydržíte klidně celý den.

 

Cool design

Vystouplé 3D logo Bauer na zápěstí je skvělým designovým kouskem, který se používá jen u nejvyšší řady rukavic Bauer Supreme.

 

 

 

Běžná cena: 3.989 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 rukavice-bauer-supreme-2s-pro-sr-69234

rukavice-bauer-supreme-2s-pro-sr-69234d

rukavice-bauer-supreme-2s-pro-sr-69234d1

rukavice-bauer-supreme-2s-pro-sr-69234d2

rukavice-bauer-supreme-2s-pro-sr-69234d3