Hokejové rukavice Bauer Supreme S29 SR

Rukavice Bauer Supreme S29 SR jsou ideálním parťákem pro náročné hokejové hráče nižších soutěží i hobíky.

 

Členění prstů

Palec má dvoudílnou konstrukci. Skvěle drží hokejku a má výbornou citlivost. Členění ostatních prstů je také dvoudílné. Téměř dokonalý úchop a skvělá mobilita všech prstů z vás udělají krále na ledě.

 

Jako v bavlnce

Povrch rukavice pokrývá nylon. Ten je opravdu pevný, tuhý a odolný vůči mechanickému poškození. Pod nylonovým svrškem se skrývá pěna s dvojitou tuhostí, která skvěle absorbuje všechny nárazy. Navíc jsou uvnitř plastové vložky, které zaručují dokonalou ochranu.

Hřbet ruky je členěný, takže dovoluje větší mobilitu při hře. Pěna, která ho pokrývá, využívá absorpční technologii. Ta reaguje na základě síly úderu, takže poskytuje zvýšenou ochranu.

 

Skvělý cit pro hokejku

V oblasti dlaně je tkanina z trojitého vlákna, která přináší výjimečný cit pro hokejku a je velmi odolná proti oděru. Vylepšený systém odvodu vlhkosti udrží vaše ruce v suchu i po náročné hře. Navíc je méně náchylný k praskání v průběhu času.

 

Odvod vlhkosti a antibakteriální úprava

Na výrobu výstelky byl použit kvalitní materiál Bauer Thermo Max. Výstelka je velmi měkká a příjemná na dotek. Svým složením účinně odvádí vlhkost od pokožky a tím reguluje tělesnou teplotu. Výstelka má antibakteriální úpravu, která působí preventivně proti vzniku nežádoucích bakterií a redukuje tvorbu zápachu.

 

Dokonalý cit a pevný úchop

Odolná dvojitá dlaň z materiálu AX Suede Quattro Grip vám přinese špičkový cit pro hůl a díky gripové vrstvě ji budete mít pevně v rukou.

 

Dokonalé pohodlí uvnitř rukavice

Pohodlná antibakteriální vložka uvnitř rukavice přináší dokonalé pohodlí i při náročném zápase. S nadsázkou by se dalo říct, že v rukavici vydržíte klidně celý den.

 

Manžeta je anatomicky rozčleněná, takže vám skvěle padne, nikde neškrtí a udrží rukavici na správném místě.

TECH1492

 

 

Běžná cena: 2.889 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 rukavice-bauer-supreme-s29-sr-69236-cerna

rukavice-bauer-supreme-s29-sr-69236-cernocerv

rukavice-bauer-supreme-s29-sr-69236-modra