Hokejové rukavice CCM Super Tacks AS1 SR

Profesionální hokejové rukavice CCM Super Tacks AS1 SR  se vyznačují anatomicky přizpůsobeným tvarem pohodlně obepínajícím ruku, otevřenou manžetou pro lepší manévrovací schopnosti a použitím inovativních technologií pro mimořádný výkon.

Rukavice jsou vyrobeny z kvalitního a pevného polyesteru. K dokonalé ochraně vašich rukou je dále použita špičková PE pěna, vložky s chytrým materiálem D30 a materiál Clarino. I díky těmto materiálům jsou lehké, odolné a přináší tak potřebnou ochranu ruky a zápěstí ze všech úhlů.

 

Profesionální ochrana pro každý prst na ruce

Prsty a hřbet ruky se snadno dostanou do křížku se soupeřovou hokejkou. Nepříjemné sekání redukuje špičková PE pěna a vložky. Odlehčená konstrukce profesionální ochrany vás nebude tížit a předejde zlomeným prstům.

 

Tlumí nárazy

Zásluhou technologie D3O, která dokáže reagovat na různou intenzitu nárazu. Chránič si poradí i při tvrdém nárazu. Měkká výstelka rozloží energii a pevnější části absorbují silnější otřesy. Pěna zůstává měkká a poddajná, při nárazu ale tuhne a omezuje riziko zranění.

 

Pevný úchop a maximální odolnost

Syntetická Pro Clarino kůže s výztuhou přináší maximální odolnost dlaně rukavice při zachování dokonalého citu v prstech.

 

Lepší a pevnější úchop

Díky nově řešenému palci budete moci ještě lépe uchopit hokejku. Už vám ji jen tak někdo nevysekne z ruky.

 

Zápach nemá šanci

Antibakteriální vložka Polygiene Treated Liner uvnitř rukavice eliminuje tvorbu bakterií a zápachu.

 

Volné zápěstí

Anatomicky uzpůsobený tvar pohodlně obepíná ruku a otevřená manžeta přispívá k lepším manévrovacím schopnostem. Otevřená manžeta je složena ze tří segmentů, proto je dostatečně pevná pro spolehlivou ochranu a zároveň drží pevně na ruce. Přispívá k lepší kontrole a práci s holí.

 

Vylepšená ochrana

Konstrukce rukavic Super Tacks poskytují skvělou kontrolu a vylepšenou ochranu. K vašemu mimořádnému výkonu přispěje i inovativní technologie materiálu D30® pro mimořádný výkon. Špičková PE pěna a vložky s chytrým materiálem D30 na prstech a hřbetu ruky zajišťují odlehčenou ochranu.

 

Tabulka velikostí seniorských rukavic CCM

Velikost rukavic 13 palců 14 palců 15 palců
Výška hráče 150–170 cm 170–180 cm nad 180 cm

 

 

 

Běžná cena: 4.339 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 rukavice-ccm-super-tacks-as1-sr-rukavice-ccm-super-tacks-as1-sr

rukavice-ccm-super-tacks-as1-sr-rukavice-ccm-super-tacks-as1-sr1