Hokejové rukavice CCM SUPER TACKS SR

Hokejové rukavice CCM SUPERTACKS SR z profi kolekce CCM 2017/2018 pro profesionální hráče se vyznačují anatomicky přizpůsobeným tvarem pohodlně obepínajícím ruku, otevřenou manžetou pro lepší manévrovací schopnosti a použitím inovativních technologií pro mimořádný výkon.

Rukavice CCM SUPERTACKS SR jsou vyrobeny z kvalitního a pevného polyesteru. K dokonalé ochraně vašich rukou je dále použita špičková PE pěna, vložky s chytrým materiálem D30 a materiál Clarino úrovně NHL. I díky těmto materiálům jsou lehké, odolné a přináší tak potřebnou ochranu ruky a zápěstí ze všech úhlů.

 

Profesionální ochrana pro každý prst na ruce

Prsty a hřbet ruky se snadno dostanou do křížku se soupeřovou hokejkou. Nepříjemné sekání redukuje špičková PE pěna a vložky. Odlehčená konstrukce profesionální ochrany vás nebude tížit a předejde zlomeným prstům.

 

Tlumí nárazy

Zásluhou technologie D3O, která dokáže reagovat na různou intenzitu nárazu. Chránič si poradí i při tvrdém nárazu. Měkká výstelka rozloží energii a pevnější části absorbují silnější otřesy. Pěna zůstává měkká a poddajná, při nárazu ale tuhne a omezuje riziko zranění.

 

Citlivost i přes silné vyztužení

Dlaň Clarino Nash je odolná proti oděru a zároveň dbá na vaše bezpečí. Vyztužení je jemné, proto budete mít stále dokonalý cit v rukou. Práce s holí tak bude naprosto intuitivní.

 

Volné zápěstí

Anatomicky uzpůsobený tvar pohodlně obepíná ruku a otevřená manžeta přispívá k lepším manévrovacím schopnostem. Otevřená manžeta je složena ze tří segmentů, proto je dostatečně pevná pro spolehlivou ochranu a zároveň drží pevně  na ruce. Přispívá k lepší kontrole a práci s holí.

 

Vylepšená ochrana

Konstrukce rukavic Super Tacks poskytují skvělou kontrolu a vylepšenou ochranu. K vašemu mimořádnému výkonu přispěje i inovativní technologie materiálu D30® pro mimořádný výkon. Špičková PE pěna a vložky s chytrým materiálem D30 na prstech a hřbetu ruky zajišťují odlehčenou ochranu.

 

Cit pro hokejku

Ochrany jako u hráčů hrající NHL je dosaženo vyztužením dlaně novým materiálem Clarino pro profesionální cit, kvalitu a odolnost. Zpracování a jednotlivé segmenty na rukavici nijak neomezují při práci s hokejkou. Její uchopení je naopak pevnější a spolehlivějšíDvoudílný flexibilní palec zvyšuje pohyblivost pro lepší úchop.

Rukavice CCM Super Tacks jsou dostupné ve čtyřech barevných kombinacích.

 

Tabulka velikostí seniorských rukavic CCM

Velikost rukavic 13 palců 14 palců 15 palců
Výška hráče 150–170 cm 170–180 cm nad 180 cm

 

 

 

Běžná cena: 3.879 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 rukavice-ccm-supertacks-sr-51250

rukavice-ccm-supertacks-sr-51250d