Hokejové rukavice CCM Tacks 4R Pro SR

Hokejové rukavice CCM Tacks 4R Pro SR jsou ideální pro profesionální hokejisty. Na ledě oceníte hlavně jejich absolutní ochranu v oblasti prstů a ergonomický tvar, který poskytuje vysokou ochranu při nárazech a pádech, to vše při zachování maximální volnosti pohybu ruky.

 

Ochrana prstů a zápěstí

Výztuha všech prstů a hřbetu ruky z pěny s dvojí hustotou je členěna a poskytuje tak dokonalý cit a jistotu držení hole. Polyesterové vložky dodávají nejrizikovějším oblastem ruky lepší výztuž a zajistí vyšší ochranu. Flexibilní palec zvyšuje pohyblivost a dopřeje vám lepší úchop.

 

Lehké a prodyšné

Nejkvalitnější polyester a polyuretanová sytetická kůže tvoří hlavní konstrukci rukavic. Parádně padnoucí střih doplňují plastové komponenty coby garant bezpečí šikovných rukou. Odvětrávací otvory a materiál odvádějící vlhkost od pokožky zaručí komfort i při nejnáročnějších herních situacích.

 

Citlivost i přes silné vyztužení

Dlaň Clarino Nash je odolná proti oděru a zároveň dbá na vaše bezpečí. Vyztužení je jemné, proto budete mít stále dokonalý cit v rukou. Práce s holí tak bude naprosto intuitivní.

 

Manžeta

Rukavice CCM Tacks 4R Pro SR mají segmentovanou manžetu se širokým otevřením a PE vložkami pro větší pohodlí a pohyblivost.

 

Dlouhá životnost

Rukavice jsou vyrobeny z pevného a velmi odolného polyesteru. Na dlani je jemná kůže s úpravou Nash, která umožňuje dokonalý kontakt s holí.

 

Tabulka velikostí seniorských rukavic CCM

Velikost rukavic 13 palců 14 palců 15 palců
Výška hráče 150–170 cm 170–180 cm nad 180 cm

 

 

 

Běžná cena: 3.249 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 rukavice-ccm-tacks-4r-sr-51269

rukavice-ccm-tacks-4r-sr-51269d