Hokejové rukavice CCM Tacks 7092 SR

Hokejové rukavice CCM Tacks 7092 SR druhé nejvyšší řady z kolekce CCM 2017/2018 pro náročné hráče nabízí velmi nízkou hmotnost, vysokou odolnost a ochranu ruky ze všech stran. Spolehlivé uchopení hokejky zajišťuje upravený povrch dlaně Clarino s kevlarovým vyztužením. Dvoudílný flexibilní palec zvyšuje pohyblivost pro lepší úchop.

Rukavice CCM Tacks 7092 SR jsou vyrobeny z kvalitního a pevného polyesteru. I proto jsou lehké, odolné a přináší tak potřebnou ochranu ruky a zápěstí ze všech úhlů.

 

Profesionální ochrana pro každý prst na ruce

Prsty a hřbet ruky se snadno dostanou do křížku se soupeřovou hokejkou. Nepříjemné sekání redukuje špičková PE pěna a vložky. Odlehčená konstrukce profesionální ochrany vás nebude tížit a předejde zlomeným prstům.

 

Tlumí nárazy

Zásluhou technologie D3O, která dokáže reagovat na různou intenzitu nárazu. Chránič si poradí i při tvrdém nárazu. Měkká výstelka rozloží energii a pevnější části absorbují silnější otřesy. Pěna zůstává měkká a poddajná, při nárazu ale tuhne a omezuje riziko zranění.

 

Citlivost i přes silné vyztužení

Dlaň Clarino Nash je odolná proti oděru a zároveň dbá na vaše bezpečí. Vyztužení je jemné, proto budete mít stále dokonalý cit v rukou. Práce s holí tak bude naprosto intuitivní.

 

Speciální ochrana prstů a hřbetu ruky

Špičková PE pěna a vložka s chytrým materiálem D30® LITTE poskytují ochranu na nejvyšší úrovni a přispívají k nízké hmotnosti rukavice. Dlaň rukavice je vyrobena z materiálu Clarino s kevlarovým vyztužením pro profesionální cit a vylepšenou odolnost proti oděru.

 

 

Běžná cena: 2.629 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 rukavice-ccm-tacks-7092-sr-51254

rukavice-ccm-tacks-7092-sr-51254d