Hokejové rukavice Opus 3847 SR

Dostatečná ochrana, lehkost a prodyšnost

Hokejové rukavice Opus 3847 jsou určeny pro pravidelné hobby hráče a amatéry. Vnější povrch je vyroben kombinací nově použitého pevného PE materiálu a kvalitní syntetické kůže, která zvyšuje na exponovaných místech odolnost proti prodření. Dlaň je potažena jemnou Clarino kůží. Rukavice jsou velmi lehké a prodyšné, dostatečně chrání prsty i hřbet ruky.

Rukavice Opus 3847 mají anatomický tvar, který umožňuje volný pohyb zápěstí a pohodlný úchop hokejky. Tyto rukavice ocení široké spektrum pravidelných hobby hráčů!

Rukavice pochází ze seniorské serie Classic 3000.

Nové konstrukční řešení v oblasti manžety umožňuje volnost pohybu zápěstí a zároveň poskytuje maximální ochranu. Manžeta je robustní a pevně obepíná zápěstí, nesnižuje pohyblivost!

Ergonomicky tvarované třídílné chránění palce s integrovaným PE výliskem zaručuje vysokou ochranu v této oblasti. Dvoudílné dělení prstů umožňuje pevný úchop hokejky, což jistě ocení každý hráč.

Lehké výplňové materiály bezpečně tlumí údery a chrání před nárazy. Perforovaný materiál v meziprstí a hraně ruky zajišťuje větrání a odvod vlhkosti. Zvyšuje se komfort hráče, který se tak může plně soustředit na zápas.

Rukavice Opus 3847 dodáváme v černo-stříbrné a modro-stříbrné barvě a velikostech dle aktuální skladové dostupnosti.

 

Tabulka velikostí

13 palců výška postavy (cm) 160 - 170
14 palců výška postavy (cm) 170 - 190
15 palců výška postavy (cm) 185 - 205

 

 

 

Běžná cena: 1.479 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 rukavice-opus-3847-v

rukavice-opus-3847-d