Hokejové rukavice True A2.2 SR

Rukavice True A4.5 SR ochrání ruce náročných amatérských hráčů. Jejich klasický střih je velmi podobný rukavicím řady Bauer Nexus. V rukavici je tak dostatek prostoru a v oblasti zápěstí jsou velice ohebné. Díky tomu můžete zkoušet i nejdrzejší kličky bez obav o své zdraví.

 

Odolný materiál a stylový design

Vnější strana rukavic je z odolného nylonu a syntetické kůže v černé, modré, nebo černo-červené barvě a horní stranu rukavice zdobí logo značky True. Z těchto barevných kombinací si vybere téměř každý.

 

Ochrana prstů

Prsty a horní stranu dlaně chrání EVA pěna, která je vyztužena plastovými vložkami pro větší pevnost. Palec je navíc chráněn speciální technologií Trueflexx, která brání jeho vykloubení.

 

Zápěstí nepřijde jen tak k úrazu

Flexibilní manžeta z jednovrstvé ochranné pěny kombinuje vysoký stupeň ochrany s maximální mobilitou. Můžete tak s pukem vymýšlet různé kulišárny bez obav z osekávání.

 

Dobrý cit pro puk

Dlaň rukavice je vyrobená z Clarino kůže pro skvělý cit pro hůl a vysokou životnost. Dvojité prošívání zajistí ještě větší odolnost.

 

Konec nepříjemnému zápachu

Znáte ten nepříjemný zápach z hokejových rukavic?  Antimikrobiální ochrana Microban® vestavěná přímo do tkaniny ho pomáhá redukovat. Podílí se totiž na snížení počtu bakterií a odvádí přebytečnou vlhkost.

 

 

Běžná cena: 1.999 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 rukavice-true-a2-2-sr-70285cerna

rukavice-true-a2-2-sr-70285cervena

rukavice-true-a2-2-sr-70285d

rukavice-true-a2-2-sr-70285modra