Hokejové rukavice Warrior Alpha DX Pro SR

Rukavice Warrior Warrior Alpha DX PRO SR jsou kvalitní hokejové rukavice určené dospělým výkonnostním hráčům, kterým zajistí vysokou ochranu zápěstí před případným seknutím hokejky soupeře. Rukavice přinesou hráči dokonalou kontrolu nad pukem a snadný pohyb rukou. Jedná se o novinku sezónu 2019/2020.

 

Důležité vlastnosti

  • Prodloužená délka dokonale chrání zápěstí
  • Nízká hmotnost zásluhou prvotřídní pěny
  • Žlutá vložka omezuje vznik bakterií
  • Flexibilní materiál přináší skvělý cit při hře

 

Vysoká ochrana zápěstí

Lehká prvotřídní pěna přispívá k celkově nízké hmotnosti. Nebudete tak nosit na rukou zbytečné gramy navíc. Vaši bezpečnost zajistí pevné vložky na vrchní části rukavic, které tlumí nepříjemné střety se soupeřovou hokejkou. Rukavice poskytují dokonalý cit zásluhou flexibilního materiálu. Rukavice se chlubí vysokou životností.

 

Ochrana bez ztráty kontroly

Klasický vzhled rukavic skrývá dokonale tvarovanou vnitřní část, která se přizpůsobí každé ruce a zároveň nijak neomezuje při práci s pukem.

 

Warrior Hybrid Taper FitSnadná pohyblivost

Už nebudete mít pocit, jako kdyby jste měli ruce v rukavicích připoutané. Zásluhou technologie Hybrid Taper Fit rukavice skvěle opisují přirozený tvar ruky a zajistí skvělou pohyblivost. Můžete tak pohodlně držet hůl a předvádět na kluzišti své dovednosti klidnýma rukama.  

 

Warrior Hybrid Flex CuffPro skvělou práci s pukem

Zásluhou technologie Warrior Hybrid Flex Cuff, která prodlužuje rukavice až nad zápěstí, získáte snadnou a skvělou ovladatelnost hokejky. Vaše práce s pukem bude velmi rychlá a obránce vás těžko obere o kotouč. Navíc rukavice spolehlivě ochrání vaše zápěstí, pokud by se vás snažil soupeř zastavit faulem, a to sekáním. 

 

Warrior Butter Soft FeelNeuvěřitelný pocit v rukavici

Nošení těchto rukavic bude díky kombinaci těch nejlepších materiálů a technologií prostě neopakovatelným zážitkem, který nelze slovy popsat. To prostě musíte zažít na vlastní kůži.

 

Pěna pro spolehlivou ochranu

Rukavice obsahují ochrannou pěnu Warrior VN Impax, která chrání ruce před údery hokejkou, tvrdými střelami i dopady na led.

 

Odolná dlaň bez ztráty kontroly

Dlaň je vyrobena z z ještě odolnější Clarino kůže Warrior Propalm, jenž přináší jisté držení hokejky pro maximální kontrolu nad pukem.

 

Warrior Wartech FNCOmezují zápach

Při náročném hokejovém tréninku, či zápase se úplně nevyhnete nadměrnému pocení. Technologie Warrior Wartech FNC Liner, však zamezuje vzniku bakterií, které způsobují nepříjemnou vůni v látce. Vaše výstroj tak bude po dlouhou dobu v suchu a bez většího zápachu.

 

 

 

 

 

Běžná cena: 3.899 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 rukavice-warrior-alpha-dx-pro-sr-70385cernobila

rukavice-warrior-alpha-dx-pro-sr-70385cernobilad

rukavice-warrior-alpha-dx-pro-sr-70385cernocervenobila