Hokejové rukavice Warrior Alpha DX SR

Rukavice Warrior Alpha DX SR jsou kvalitní hokejové rukavice určené profesionálním hráčům, kterým rukavice zajistí dokonalou kontrolu nad pukem a vysokou ochranu zápěstí před případným sekáním soupeře. Zásluhou nejmodernějších technologií přinese dobré pohodlí a snadný pohyb rukou. Model je novinkou pro sezonu 2019/2020.

 

Důležité vlastnosti

  • Prodloužená délka dokonale chrání zápěstí
  • Nízká hmotnost zásluhou prvotřídní pěnové výztuhy
  • Žlutá vložka omezuje vznik bakterií
  • Flexibilní materiál přináší skvělý cit při hře

 

Ruce v dokonalém bezpečí

Skvělý cit v rukavicích získáte zásluhou flexibilního materiálu. Na rukou nebudete zbytečně nosit ani o gram navíc, Rukavice jsou vyrobeny z lehké ochranné pěny a jejich hmotnost je opravdu nízká. Pevné vložky na vrchní části rukavic ruce stoprocentně ochrání před nepříjemnými střety se soupeřovou hokejkou.

 

Ochrana bez ztráty kontroly

Klasický vzhled rukavic skrývá dokonale tvarovanou vnitřní část, která se přizpůsobí každé ruce a zároveň nijak neomezuje při práci s pukem.

 

Warrior Hybrid Taper FitSnadná pohyblivost

Už nebudete mít pocit, jako kdyby jste měli ruce v rukavicích připoutané. Zásluhou technologie Hybrid Taper Fit rukavice skvěle opisují přirozený tvar ruky a zajistí skvělou pohyblivost. Můžete tak pohodlně držet hůl a předvádět na kluzišti své dovednosti klidnýma rukama.  

 

Warrior Hybrid Flex CuffPro skvělou práci s pukem

Zásluhou technologie Warrior Hybrid Flex Cuff, která prodlužuje rukavice až nad zápěstí, získáte snadnou a skvělou ovladatelnost hokejky. Vaše práce s pukem bude velmi rychlá a obránce vás těžko obere o kotouč. Navíc rukavice spolehlivě ochrání vaše zápěstí, pokud by se vás snažil soupeř zastavit faulem, a to sekáním. 

 

Warrior Butter Soft FeelNeuvěřitelný pocit v rukavici

Nošení těchto rukavic bude díky kombinaci těch nejlepších materiálů a technologií prostě neopakovatelným zážitkem, který nelze slovy popsat. To prostě musíte zažít na vlastní kůži.

 

Nejnovější pěny pro dokonalou ochranu

Rukavice obsahují ochranné pěny Warrior VN a HD IXPE, které chrání ruce před údery hokejkou, tvrdými střelami i dopady na led.

 

Extra odolná dlaň a maximální kontrola hokejky

Dlaň rukavice je vyrobena z ještě odolnější Clarino kůže Warrior Propalm +, jenž přináší pevné držení hokejky pro maximální kontrolu nad pukem.

 

Warrior Wartech FNCOmezují zápach

Při náročném hokejovém tréninku, či zápase se úplně nevyhnete nadměrnému pocení. Technologie Warrior Wartech FNC Liner, však zamezuje vzniku bakterií, které způsobují nepříjemnou vůni v látce. Vaše výstroj tak bude po dlouhou dobu v suchu a bez většího zápachu.

 

 

 

 

Běžná cena: 4.559 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 rukavice-warrior-alpha-dx-sr-70384cernocervenobila

rukavice-warrior-alpha-dx-sr-70384cernocervenobilad

rukavice-warrior-alpha-dx-sr-70384modrocervenowhite

rukavice-warrior-alpha-dx-sr-70384red

rukavice-warrior-alpha-dx-sr-70384tmmodra

rukavice-warrior-alpha-dx3-sr-70386cerna