Hokejový set chráničů Bauer NSX SR

Chrániče Bauer NSX SR jsou kvalitní hokejové chrániče určené nenáročným amatérským hokejistům. Set obsahuje základní chrániče ramen, loktů a holení z řady Bauer NSX.

 

Nejdůležitější chrániče v jednom setu

Díky tomuto cenově výhodnému balení budete vybaveni za nižší cenu a zároveň si můžete vybrat velikost každého z chráničů podle vašich tělesných dispozic.

 

Solidní ochrana ramen a trupu

Anatomicky tvarovaná ramena Bauer NSX SR zajistí základní ochranu při hobby hokeji. Doporučujeme je spíše pro bezkontaktní amatérský hokej, při kterém nehrozí prudké střety s protihráči a střely mají nižší razanci. PE výlisky a MD pěna chrání nejvíce ohrožená místa před zásahem pukem i nepříjemnými pády na led. Velkou výhodu je také jednodílný chránič bicepsu.

 

Lokty v bezpečí

Lokty Bauer NSX SR přinášejí základní ochranu loktů, předloktí a bicepsů. Jednodílná konstrukce s MD pěnou a PE vložkou nejen dobře chrání před nárazy, ale také vás zbytečně neomezuje v pohybu.

 

Nebojte se padnout do střely

Holeně Bauer NSX S18 SR vám poskytnou nejen dobrou ochranu před sekyrou na holeň, ale také před střelami. Holenní část zevnitř vyplňuje ochranná hydrofobní výstelka. Vnější výlisek je pak z odolného PE. Když se vše spojí, dostanete lehké a pohodlné chrániče holení pro hobíky.

 

 

Běžná cena: 2.749 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

 

set-chranicu-bauer-nsx-sr-61414