Hokejový set chráničů Bauer Supreme 2S Pro SR

Chrániče Bauer Vapor Supreme 2S Pro SR jsou kvalitní hokejové chrániče určené náročným profesionálním hokejistům. Set obsahuje propracované chrániče ramen, loktů a holení z řady Bauer Supreme 2S Pro.

 

Nejdůležitější chrániče v jednom setu

Díky tomuto cenově výhodnému balení budete vybaveni za nižší cenu a zároveň si můžete vybrat velikost každého z chráničů podle vašich tělesných dispozic.

 

Solidní ochrana ramen a trupu

Anatomicky tvarovaná ramena Bauer Supreme 2S Pro SR s antibakteriální úpravou zajistí pokročilou ochranu při hokeji. Doporučujeme je pro náročné hobíky. Tenké výlisky s vysokou pevností a Poron XRD pěnou chrání nejvíce ohrožená místa před zásahem pukem i nepříjemnými pády na led. Velkou výhodu je také nastavitelný chránič bicepsu.

 

Lokty v bezpečí

Lokty Bauer Supreme 2S Pro SR přinášejí prvotřídní ochranu loktů, předloktí a bicepsů. Odolný AMP výlisek s anatomicky tvarovaným chráničem s Curv kompozitem nejen dobře chrání před nárazy, ale také vás zbytečně neomezuje v pohybu. Lokty skvěle drží na svém místě díky pevným páskám na suchý zip.

 

Nebojte se padnout do střely

Holeně Bauer Supreme 2S Pro SR vám díky svému tvaru poskytnou nejen dobrou ochranu před sekyrou na holeň, ale také perfektní mobilitu. Holenní část zevnitř vyplňuje anatomicky tvarovaná výstelka s AMP segmentací. Když se vše spojí, dostanete bezpečné a pohodlné chrániče holení pro náročné hobíky.

 

 

Běžná cena: 9.999 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

set-chranicu-bauer-supreme-2s-pro-sr-76889