Hokejový set chráničů Bauer Supreme 2S SR

Chrániče Bauer Vapor Supreme 2S SR jsou kvalitní hokejové chrániče určené pro náročné hobíky. Set obsahuje propracované chrániče ramen, loktů a holení z řady Bauer Supreme 2S.

 

Nejdůležitější chrániče v jednom setu

Díky tomuto cenově výhodnému balení budete vybaveni za nižší cenu a zároveň si můžete vybrat velikost každého z chráničů podle vašich tělesných dispozic.

 

Solidní ochrana ramen a trupu

Anatomicky tvarovaná ramena Bauer Supreme 2S SR s antibakteriální úpravou zajistí pokročilou ochranu při hokeji. Doporučujeme je nejen pro kontaktní profesionální a poloprofesionální hokej. Tenké výlisky s vysokou pevností a IX pěnou chrání nejvíce ohrožená místa před zásahem pukem i nepříjemnými pády na led. Velkou výhodu je také nastavitelný chránič bicepsu.

 

Lokty v bezpečí

Lokty Bauer Supreme 2S SR přinášejí prvotřídní ochranu loktů, předloktí a bicepsů. Konstrukce s HD pěnou a PE vložkou nejen dobře chrání před nárazy, ale také vás zbytečně neomezuje v pohybu. Lokty skvěle drží na svém místě díky pevným páskám na suchý zip. Materiál Bauer Thermo Max+ pak brání zápachu a množení bakterií.

 

Nebojte se padnout do střely

Holeně Bauer Supreme 2S SR vám díky svému tvaru poskytnou nejen dobrou ochranu před sekyrou na holeň, ale také perfektní mobilitu. Holenní část zevnitř vyplňuje anatomicky tvarovaná výstelka s AMP segmentací. Když se vše spojí, dostanete bezpečné a pohodlné chrániče holení pro náročné hobíky.

 

 

Běžná cena: 8.399 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

set-chranicu-bauer-supreme-2s-sr-76888