Hokejový set chráničů Bauer Vapor X800 Lite SR

Chrániče Bauer Vapor X800 Lite SR jsou kvalitní hokejové chrániče určené náročným amatérským hokejistům. Set obsahuje propracované chrániče ramen, loktů a holení z řady Bauer Vapor X800.

 

Nejdůležitější chrániče v jednom setu

Díky tomuto cenově výhodnému balení budete vybaveni za nižší cenu a zároveň si můžete vybrat velikost každého z chráničů podle vašich tělesných dispozic.

 

Solidní ochrana ramen a trupu

Anatomicky tvarovaná ramena Bauer Vapor X800 Lite SR s antibakteriální úpravou zajistí pokročilou ochranu při hokeji. Doporučujeme je nejen pro kontaktní amatérský hokej, ale také pro méně náročné poloprofesionály. PE výlisky a HD pěna chrání nejvíce ohrožená místa před zásahem pukem i nepříjemnými pády na led. Velkou výhodu je také nastavitelný chránič bicepsu.

 

Lokty v bezpečí

Lokty Bauer Vapor X800 Lite SR přinášejí prvotřídní ochranu loktů, předloktí a bicepsů. Konstrukce s MD pěnou a PE vložkou nejen dobře chrání před nárazy, ale také vás zbytečně neomezuje v pohybu. Lokty skvěle drží na svém místě díky 3 pevným páskám na suchý zip. Technologie Bauer Sanitized pak brání zápachu a množení bakterií.

 

Nebojte se padnout do střely

Holeně Bauer Vapor X800 Lite SR vám díky svému tvaru poskytnou nejen dobrou ochranu před sekyrou na holeň, ale také perfektní mobilitu. Holenní část zevnitř vyplňuje ochranná hydrofobní výstelka. Vnější skořepina je pak z odolného PE. Když se vše spojí, dostanete bezpečné a pohodlné chrániče holení pro náročné hobíky.

 

 

Běžná cena: 4.399 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

set-chranicu-bauer-vapor-x800-lite-sr-61416