Hokejový set chráničů Bauer Vapor X900 Lite SR

Chrániče Bauer Vapor X900 Lite SR jsou kvalitní hokejové chrániče určené náročným amatérským hokejistům. Set obsahuje propracované chrániče ramen, loktů a holení z řady Bauer Vapor X900 Lite.

 

Nejdůležitější chrániče v jednom setu

Díky tomuto cenově výhodnému balení budete mít vybaveni za nižší cenu a zároveň si můžete vybrat velikost každého z chráničů podle vašich tělesných dispozic.

 

Solidní ochrana ramen a trupu

Anatomicky tvarovaná ramena Bauer Vapor X900 Lite SR s antibakteriální úpravou zajistí pokročilou ochranu při hokeji. Doporučujeme je nejen pro kontaktní amatérský hokej, ale také pro méně náročné poloprofesionály. Lehoučká pěna Hyperlite HD chrání nejvíce ohrožená místa před zásahem pukem i nepříjemnými pády na led.

 

Lokty v bezpečí

Lokty Bauer Vapor X900 Lite SR přinášejí prvotřídní ochranu loktů, předloktí a bicepsů. Konstrukce s lehoučkou pěnou Hyperlite HD nejen dobře chrání před nárazy, ale také vás zbytečně neomezuje v pohybu. Lokty skvěle drží na svém místě díky pevným páskám na suchý zip. Technologie Bauer Sanitized pak brání zápachu a množení bakterií.

 

Nebojte se padnout do střely

Holeně Bauer Vapor X900 Lite SR vám díky svému tvaru poskytnou nejen dobrou ochranu před sekyrou na holeň, ale také perfektní mobilitu. Holenní část zevnitř vyplňuje pěna Hyperlite HD. Když se vše spojí, dostanete bezpečné a pohodlné chrániče holení pro náročné hobíky.

 

 

Běžná cena: 6.999 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

set-chranicu-bauer-vapor-x900-lite-sr-76885