Hokejový set chráničů CCM Jetspeed FT1 SR

Chrániče CCM Jetspeed FT1 SR jsou vysoce kvalitní hokejové chrániče určené poloprofesionálním a profesionálním hokejistům. Set obsahuje vysoce kvalitní chrániče ramen, loktů a holení z řady Jetspeed FT1.

 

Nejdůležitější chrániče v jednom setu

Díky tomuto cenově výhodnému balení budete vybaveni za nižší cenu a zároveň si můžete vybrat velikost každého z chráničů podle vašich tělesných dispozic. Pokud máte například extrémně vyvinuté lýtkové svalstvo, můžete ramena a lokty velikosti M doplnit holeněmi velikosti L.

 

Ramena, záda a hrudník v lehkém a odolném brnění

Ramena CCM Jetspeed FT1 SR jsou geniální chrániče ramen profi hokejových hráčů. Díky nejlepším technologiím nejen spolehlivě chrání před tvrdými střety u mantinelu, ale zároveň mají nízkou váhu. Revoluční pěna Zotefoam je mimořádně tlumivá a lehká a zároveň odpuzuje vodu. Proto jsou chrániče lehké po celý zápas. Velkou výhodu jsou také nastavitelné chrániče bicepsů.

 

Lokty ve stoprocentním bezpečí

Lokty CCM Jetspeed FT1 SR přinášejí propracovanou ochranu loktů, bicepsů a předloktí. Poskytují nejen skvělou ochranu, ale také vás nijak neomezují v pohybu. S pomocí technologie JDP Cap budou klouby v bezpečí. Široké suché zipy umožňují snadnou manipulaci a pevně drží na svém místě.

 

Nebojte se padnout do střely

Holeně CCM Jetspeed FT1 SR poskytnou nejen dokonalou ochranu v osobních soubojích, ale také před dělovými střelami. Odvětrávaný chránič kolene eliminuje pocení a přináší tak pohodlí na ledě i na střídačce. Odlehčená konstrukce a anatomické tvarování zajistí maximální rozsah pohybu.

 

 

Běžná cena: 9.079 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

set-chranicu-ccm-jetspeed-ft1-sr-61422