Hokejový set chráničů CCM Jetspeed FT350 SR

Chrániče CCM Jetspeed FT350 SR jsou vysoce kvalitní hokejové chrániče určené nenáročným amatérským hokejistům. Set obsahuje základní chrániče ramen, loktů a holení z řady Jetspeed FT350.

 

Nejdůležitější chrániče v jednom setu

Díky tomuto cenově výhodnému balení budete vybaveni za nižší cenu a zároveň si můžete vybrat velikost každého z chráničů podle vašich tělesných dispozic.

 

Základní ochrana ramen a trupu

Ramena CCM Jetspeed FT350 SR zajistí základní ochranu při hobby hokeji. Doporučujeme je spíše pro bezkontaktní amatérský hokej, při kterém nehrozí prudké střety s protihráči a střely mají nižší razanci. PE výlisky a PE pěna chrání nejvíce ohrožená místa před zásahem pukem i pády na led. Velkou výhodu je také chránič bicepsu.

 

Lokty v bezpečí

Lokty CCM Jetspeed FT350 SR přinášejí základní ochranu vašich loktů, předloktí a bicepsů. Jednodílná konstrukce nejen dobře chrání před nárazy, ale také vás zbytečně neomezuje v pohybu.

 

Nebojte se padnout do střely

Holeně CCM Jetspeed FT350 SR vám poskytnou nejen dobrou ochranu před sekyrou na holeň, ale také před střelami. Holenní část zevnitř vyplňuje ochranná výstelka z PE pěny. Vnější výlisek je pak z odolného PE. Když se vše spojí, dostanete lehké a pohodlné chrániče holení pro amatéry.

 

 

Běžná cena: 3.879 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

set-chranicu-ccm-jetspeed-ft350-sr-61417