Hokejový set chráničů CCM Jetspeed FT390 SR

Chrániče CCM Jetspeed FT390 SR jsou vysoce kvalitní hokejové chrániče určené poloprofesionálním hokejistům. Set obsahuje kvalitní chrániče ramen, loktů a holení z řady Jetspeed FT390.

 

Nejdůležitější chrániče v jednom setu

Díky tomuto cenově výhodnému balení budete vybaveni za nižší cenu a zároveň si můžete vybrat velikost každého z chráničů podle vašich tělesných dispozic. Pokud máte například extrémně vyvinuté lýtkové svalstvo, můžete ramena a lokty velikosti M doplnit holeněmi velikosti L.

 

Ramena, záda a hrudník v lehkém a odolném brnění

Ramena CCM Jetspeed FT390 SR jsou kvalitní chrániče ramen pro poloprofesionální hokejové hráče. Díky skvělým technologiím nejen spolehlivě chrání před tvrdými střety u mantinelu, ale zároveň mají nízkou váhu. PE výlisky a EVA pěna spolehlivě chrání nejvíce ohrožená místa před zásahem pukem i tvrdými střety s protihráči.Velkou výhodou je také nastavitelný chránič bicepsu.

 

Lokty ve stoprocentním bezpečí

Lokty CCM Jetspeed FT390 SR přinášejí propracovanou ochranu loktů, bicepsů a předloktí. Poskytují nejen skvělou ochranu, ale také vás nijak neomezují v pohybu. S pomocí technologie JDP Cap budou vaše klouby v bezpečí.

 

Nebojte se padnout do střely

Anatomicky tvarované holeně CCM Jetspeed FT390 SR vám poskytnou nejen dokonalou ochranu v osobních soubojích, ale také před dělovými střelami. Holenní část vyplňuje ochranná výstelka ze super lehké lisované pěny. Když se vše spojí, dostanete skvělé a pohodlné chrániče.

 

 

Běžná cena: 6.149 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

set-chranicu-ccm-jetspeed-ft390-sr-61421