Hokejový set chráničů CCM Super Tacks AS1 SR

Chrániče CCM Super Tacks AS1 SR jsou vysoce kvalitní hokejové chrániče určené elitním, profesionálním hokejistům. Set obsahuje chrániče ramen, loktů a holení z řady CCM Super Tacks AS1.

 

Nejdůležitější chrániče v jednom setu

Díky tomuto cenově výhodnému balení budete vybaveni za nižší cenu a zároveň si můžete vybrat velikost každého z chráničů podle vašich tělesných dispozic.

 

Výborná ochrana ramen a trupu

Ramena CCM Super Tacks AS1 SR zajistí základní ochranu při hobby hokeji. Doporučujeme je pro profesionální a elitní soutěže, kde vás ochrání před každým hitem i tvrdou střelou. Ramenní výlisky z pěny Dual core HD vyztužené materiálem D30 chrání nejvíce ohrožená místa před zásahem pukem i pády na led. Velkou výhodu je také chránič bicepsu.

 

Lokty v bezpečí

Lokty CCM Super Tacks AS1 SR přinášejí precizní ochranu vašich loktů, předloktí a bicepsů. Konstrukce nejen dobře chrání před nárazy, ale také vás zbytečně neomezuje v pohybu.

 

Nebojte se padnout do střely

Holeně CCM Super Tacks AS1 SR vám poskytnou nejen dobrou ochranu před sekyrou na holeň, ale také před střelami. Holenní část zevnitř vyplňuje anatomicky tvarovaná výstelka z HD pěny. Když se vše spojí, dostanete lehké a pohodlné chrániče holení pro profíky.

 

 

Běžná cena: 10.459 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

set-chranicu-ccm-super-tacks-as1-sr-76893